1%
  • 0/10

با ماد ماتریکس بازی Sifu همه ایجنت اسمیت‌ها را بزنید!

کونگ‌فو با سرعت بیشتر

با ماد ماتریکس بازی Sifu همه ایجنت اسمیت‌ها را بزنید! ۰ ۰۱ فروردین ۱۴۰۱ تریلر بازی کپی لینک

ماد ماتریکس بازی Sifu جدیدترین حالتی است که برای این عنوان توسط طرفداران ساخته شده و عملا باعث می‌شود تا شما در نقش نئو (Neo) ظاهر شوید و با دسته‌ای از ایجنت اسمیت‌ها مبارزه کنید!

بازی Sifu یکی از عناوینی بود که پس از عرضه به دلیل داشتن گیم پلی خاص و طراحی گرافیکی منحصر، طرفداران بسیاری را به دست آورد. داستان بازی در عین سادگی کاملا ساخته و پرداخته است و بازیکن را برای رسیدن به آرامش حقیقی یا گرفتن انتقامی سخت راهنمایی می‌کند؛ در حالی که حق انتخاب با خود شخص خواهد بود. با این حال نکنه قابل توجه اینجاست که بسیاری از افراد بدون در نظر گرفتن داستان، صرفا سراغ کتک‌کاری دشمنان با گیم پلی جذابی می‌روند که واقعا ذهن بازیکنان را برای سریع واکنش نشان دادن به چالش می‌کشد!

با این حال از آنجا که این بازی برای پلتفرم رایانه شخصی هم عرضه شده، پس از هک کردن، طرفداران با انواع مادهای مختلف خیلی زود از خجالت آن درآمدند. به نحوی که شما در بازی Sifu رسما می‌توانید در نقش هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) بازی کنید، یا اینکه با جدیدترین ماد آن به دنیای ماتریکس بروید!

تبدیل شدن به نئو در ماد ماتریکس بازی Sifu

بازی Sifu درباره مبارزات کونگ فو، آن هم در وضعیتی است که کاراکتر اصلی سال‌ها تمرین کرده تا انتقام پدرش را از دار و دسته الکمیست‌ها (گروهی که روزگاری شاگرد پدرش بودند و او را کشتند) بگیرد. با این وجود، آیا هیچ وجه شباهتی را بین این اثر و فیلم‌های سری ماتریکس می‌بینید؟

اگر به خاطر داشته باشید، شخصیت اصلی سری فیلم‌های ماتریکس یا همان نئو، در سکانس‌هایی از شخصیت مورفیوس کونگ فو یاد می‌گرفت و با ترکیب این هنر رزمی و قدرت‌های عجیب با دشمنان مبارزه می‌کرد. احتمالا به همین دلیل نیز سازندگان مادهای مختلف برای بازی‌های عرضه شده روی پلتفرم رایانه شخصی، تصمیم گرفته‌اند تا Sifu را با Matrix ترکیب کنند و در نهایت، مادی که در بالا ویدیو آن را می‌بینید را تحویل جامعه دهند.

با این وجود هنوز هم درک نمی‌کنم که اصلا چرا باید هیدتاکا میازاکی را به بازی Sifu آورد! گرچه اضافه کردن ماتریکس و عوض کردن فضای گیم پلی کل بازی، مورد جالبی است. همچنین اگر دقت کنید کمی سرعت گیم پلی سریع‌تر هم شده که احتمالا به خاطر نزدیک‌تر کردن سرعت حملات با آن چیزی است که از خود نئو در فیلم‌ها دیده بودیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments