آیا شراود به پلتفرم توییچ بازمی‌گردد؟

بازگشت به خانه

آیا شراود به پلتفرم توییچ بازمی‌گردد؟ مهسا سپاهی ۰ ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
شراود

استریمر شناخته‌ شده‌ی کانادایی، مایکل شراود، در توییتر رسمی خود اعلام کرد قصد دارد به توییچ بازگردد و مسیر شغلی خود را در این پلتفرم ادامه دهد.

مایکل شراود استریمر معروف و موفق، در اکتبر سال ۲۰۱۹ مسیر کاری خود را تغییر داد و تصمیم گرفت از پلتفرم توییچ به سرویس تازه‌ساخت میکسر کوچ کند. همان‌طور که می‌دانید مدتی پیش مایکروسافت اعلام کرد که قصد دارد سرویس استریم میکسر (Mixer) را برای همیشه تعطیل کند. در واقع، ردموندی‌ها تصمیم گرفتند تا محتوای این پلتفرم را از میکسر به Facebook Gaming منتقل کنند. در ادامه‌ی این اتفاق، تعدادی از استریمرهای معروف از جمله شراود و نینجا که به مقصد میکسر توییچ را ترک کرده بودند، تصمیم گرفتند به پلتفرم‌های دیگری ملحق شوند و کار خود را ادامه دهند.

میکسر که قبل از خرید توسط مایکروسافت با نام Beam.io شناخته می‌شد، از زمان راه‌اندازی تلاش کرد تا با سرویس‌های استریمی مثل یوتیوب و توییچ رقابت کند و با استریمر‌های معروفی همچون Ninja و Shroud قرارداد ببندد تا مخاطبین خود را افزایش دهد. جالب است بدانید چندی پیش خبرگزاری CNN گزارشی را درباره‌ی قراردادهای انحصاری و سودآوری که استریمرها با پلتفرم‌ها می‌بندند، منتشر کرد. در این میان، به رقم قرارداد نینجا با میکسر هم اشاره شده که ظاهرا بین ۲۰ الی ۳۰ میلیون دلار بوده است. این رقم را جاستین واردر (Justin Warden)، مدیر عامل شرکت Ader فاش کرده است.

طبق آخرین اخبار منتشر شده، مایکل شراود استریمر موفق و مطرح جهانی، با انتشار یک بیانیه اعلام کرده که قصد دارد مسیر شغلی خود را در توییچ ادامه دهد و در این پلتفرم به استریم بپردازد. او که قبل‌تر در این سرویس استریم می‌کرده، از توییچ به‌عنوان یک پلتفرم مطمئن و محبوب یاد کرده و می‌گوید کانال خود را با لوگو و ظاهری جدید بازگشایی خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا