نسخه‌ی کامل بازی Shovel Knight برای پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد

منتظر آخرین بسته‌های الحاقی بازی تا پایان سال جاری میلادی باشید

بازی Shovel Knight برای پلی‌استیشن 4

استودیوی مستقل Yacht Club Games رسما اعلام کرد که بازی Shovel Knight برای پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد. از این اثر همواره به عنوان یکی از موفق‌ترین عناوین مستقل چند سال اخیر یاد می‌شود و قرار است نسخه‌ی کامل آن برای کنسول نسل هشتم شرکت سونی منتشر شود.

بازی Shovel Knight در طی پنج سالی که از زمان انتشارش می‌گذرد، به طور مداوم با محتواهای جدید و بسته‌های الحاقی مختلف پشتیبانی شده است. حالا استودیوی سازنده اعلام کرده است که آخرین بسته‌ی الحاقی بازی با نام King of Cards در تاریخ ۱۰ دسامبر ۲۰۱۹ (۱۹ آذر ۱۳۹۸) در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت. این تنها محتوای جدید بازی اصلی نخواهد بود و محتوای جدیدی به نام Showdown هم در همان روز منتشر می شود که یک حالت مبارزه‌ای به حساب می‌آید و روی بخش چندنفره تمرکز خواهد داشت. استودیوی Yacht Club Games این خبر را از طریق حساب رسمی خود در توییتر منتشر کرده است.

بازی Shovel Knight

محتوای King of Cards حکم یک پیش‌درآمد را برای بازی اصلی خواهد داشت. بازیکن در این محتوا در نقش King Knight قرار می‌گیرد که هدفش، شکست دادن سه پادشاه دیگر است.

اخبار مختص این بازی به همین‌جا ختم نمی‌شود؛ یک نسخه‌ی فیزیکی با نام Shovel Knight: Treasure Trove برای پلی‌استیشن ۴ در نظر گرفته شده است که قرار بود تا پایان سال جاری میلادی در دسترس قرار بگیرد، اما حالا تا اوایل سال ۲۰۲۰ به تعویق افتاده است. این نسخه شامل تمام محتواهای اضافه به علاوه‌ی دو محتوای جدید خواهد بود.

با وجود این‌که پشتیبانی از بازی Shovel Knight با این دو محتوا به پایان می‌رسد، اما این انتهای مسیر نیست؛ در ماه آگوست بود که استودیوی Yacht Club Games با همکاری Nitrome از عنوان جدیدی در این سری با نام Shovel Knight Dig رونمایی کردند که در حال حاضر مراحل ساخت خود را طی می‌کند و روایت‌کننده‌ی ماجراهای شخصیت اصلی سری با Drill Knight است.

نظر شما در رابطه با انتشار نسخه‌ی کامل بازی Shovel Knight برای پلی‌استیشن 4 چیست؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا