1%
  • 0/10

بازی جدید Shovel Knight در حال ساخت قرار دارد

پروژه‌ای که چهار سال در دست توسعه قرار دارد

بازی جدید Shovel Knight در حال ساخت قرار دارد ۰ ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازی جدید Shovel Knight

پس از گذشت چند سال از انتشار نسخه اول استودیو توسعه دهنده آن اعلام کرد که روی بازی جدید Shovel Knight مشغول به کار است.

ده سال پیش بود که استودیو Yacht Club اولین نسخه از بازی Shovel Knight توسعه و منتشر کرد. اکنون این سازنده در هفته جاری اعلام کرد که روی نسخه اصلی جدیدی از این مجموعه در حال کار قرار دارد. نسخه بعدی این بازی به عنوان بخشی از رویداد Yacht Club Games Presents معرفی گردید که طی آن این توسعه دهنده از برنامه‌های خود برای شناخته‌ترین اثری که خلق کرده رونمایی کرد.

تیزر کوتاهی برای بازی جدید Shovel Knight به همراه برخی اشارات جزئی توسط استودیو Yacht Club Games به نمایش گذاشته شد. با این حال این استودیو اظهار داشت که هنوز آمادگی کامل را برای نمایش چیزی که مشغول کار روی آن است را ندارد. علیرغم آن که تیم سازنده جزئیات چندانی در خصوص این پروژه ارائه نکرده، با این حال ظاهرا این بازی به مدت 4 است که در حال ساخت قرار دارد.

“ما متعهد هستیم تا تجربه‌ای را بسازیم که نه تنها به میرات Shovel Knight احترام بگذارد بلکه در عین حال اثری پیشگامانه با مکانیزم‌های گیم‌پلی نوآورانه به شمار برود. این بازی تنها یک دنباله نخواهد بود. بلکه ماجراجویی جدید برجسته‌ای محسوب می‌شود که Shovel Knight را به بُعد کاملا جدیدی از بازی‌های ویدئویی وارد خواهد کرد. ما اکنون آماده نمایش همه چیز نیستیم. اما خیالتان راحت باشد. این بازی اکشن پرزرق و برق، مکانیزم‌های غنی‌تر و حس شیرین منحصر به فردی را که از یک بازی Shovel Knight انتظار دارید را ارائه خواهد کرد.”

“این محصول اکنون به مدت چهار سال است که در حال توسعه قرار داشته زیرا ما متعهد هستیم تا هر پیکسل این بازی بدون نقص باشد و اطمینان حاصل نماییم تا نوآوری، آن چیزی که Shovel Knight می‌تواند باشد را مجددا از نو تعریف کند.”
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments