#مهسا_امینی

بازی جدید استودیوی سازنده Shovel Knight یک عنوان سه‌بعدی خواهد بود

برای اولین بار

سازنده Shovel Knight

استودیوی سازنده Shovel Knight که همواره با بازی‌های دوبعدی کلاسیک شناخته شده، در حال استخدام نیرو برای ساخت یک بازی جدید سه‌بعدی است.

Yacht Club Games یک استودیو و ناشر مستقر در لس آنجلس است که با ساخت بازی دوست‌داشتنی و موفق Shovel Knight به شهرت رسید. این بازی که فرایند ساخت آن در سال ۲۰۱۳ با یک کمپین کیک‌استارتر شروع شد، در سبک سکوبازی دوبعدی است که از ویژگی‌های بصری منحصر به فردی بهره می‌برد. به تازگی یک آگاهی استخدام توسط این استودیو منتشر شده که خبر از ساخت یک بازی متفاوت در Yacht Club Games را می‌دهد.

پیش‌تر مشخص شده بود که این استودیو در حال کار روی چند بازی دوبعدی دیگر است، اما این آگهی جدید نشان داده که حداقل یکی از بازی‌های در دست ساخت آنها، سه‌بعدی خواهد بود. آگهی مذکور که در وب‌سایت Gamasutra منتشر شده، هیچ جزئیاتی از بازی را لو نمی‌دهد. در توضیحات صرفا ذکر شده که Yacht Club Games به دنبال برنامه‌نویس‌های ماهر در کار با زبان‌های C و C++ برای توسعه عناوین 3D می‌گردد و برخورداری از «مهارت‌های ریاضیات 3D قوی» برای علاقه‌مندان ضروری است.

در حال حاضر می‌دانیم که سه بازی دوبعدی Cyber Shadow، Shovel Knight Dig و Shovel Knight Pocket Dungeon در این استودیو در حال ساخت هستند. کاراکتر Shovel Knight پیش از این در قالب سه‌بعدی در بازی Yoka-Laylee حضور داشته و به نظر باید منتظر عرضه‌ی یک دنباله از داستان او باشیم. هنوز مشخص نیست که این دنباله، همین پروژه‌ی سه‌بعدی خواهد بود یا خیر.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا