مراحل ساخت Shin Megami Tensei V با جدیت پیش می‌رود

شرکت Atlus خیال طرفداران SMT را از ساخت نسخه‌ی جدید راحت کرد

ساخت Shin Megami Tensei V

شرکت ژاپنی Atlus اعلام کرد که مراحل ساخت عناوین Shin Megami Tensei V و Project Re Fantasy ‌به‌خوبی و با جدیت پیش می‌رود.

این تایید رسمی اتلوس به لطف درز زودهنگام مطالب شماره‌ی بعدی مجله‌ی ژاپنی Famitsu میسر شد. این شرکت در حال حاضر علاوه بر ساخت Shin Megami Tensei V یک آی‌پی جدید هم در دست تولید دارد که فعلا با نام Project Re Fantasy شناخته می‌شود. عنوان SMT V در ژانویه‌ی سال ۲۰۱۷ میلادی در کنفرانس شرکت نینتندو در ژاپن رونمایی شد و در انحصار کنسول سوییچ قرار خواهد داشت.

پروژه‌ی دیگر در دسامبر ۲۰۱۶ رونمایی شده بود و همان زمان اعلام شد که تیمی جدید با نام Studio Zero روی آن کار می‌کنند؛ تیمی که برخی از اعضایش سابقه‌ی کار روی سری Persona را دارند. در ماه آگوست سایت Game Informer مصاحبه‌ای با Shigenori Soejima طراح شخصیت اتلوس داشت که سوجیما در آن‌جا گفته بود که حس می‌کند تیم سازنده بالاخره در یک مسیر خاص گرفته است و رو به جلو می‌رود. همچنین عنوان کرد که امیدوار است در آینده‌ای نه‌چندان دور چیزی برای نشان دادن به عموم داشته باشند.

شرکت Atlus در حال حاضر به جز این دو پروژه، در حال آماده‌سازی دو عنوان Persona 5 Royal و Tokyo Mirage Sessions #FE Encore برای انتشار در خارج از ژاپن است و روی نسخه‌ی جدید با نام کامل Persona 5 Scramble کار می‌کند که برخلاف بازی اصلی، اثری اکشن خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا