آیا Persona 5 Royal برای دارندگان ایکس‌باکس منتشر می‌شود؟

احتمال انتشار نسخه پی‌سی دوباره قوت گرفت

آیا Persona 5 Royal برای دارندگان ایکس‌باکس منتشر می‌شود؟ سورنا رضایی ۰ ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
نسخه ایکس‌باکس Persona 5 Royal

با توجه به اطلاعاتی که توسط Game Rating and Administration Committee منتشر شده، نسخه ایکس‌باکس Persona 5 Royal در دسترس قرار خواهد گرفت.

Persona 5، یک بازی نقش‌آفرینی است که توسط P-Studio ساخته شده و شرکت اتلس وظیفه انتشارش را به دوش کشید. جدیدترین نسخه اصلی پرسونا در سپتامبر ۲۰۱۶ برای کنسول‌های پلی‌استیشن 3 و پلی‌استیشن 4 در دسترس قرار گرفت. ناشر ژاپنی، با گذشت دو سال نسخه بهبودیافته بازی را تحت عنوان Persona 5 Royal به بازارهای جهانی فرستاد که محتواهای جدیدی مانند کاراکتر، موسیقی و محیط را در خود جای داده است. علاوه بر این، تغییراتی در داستان به وجود آمده تا محصول تجربه‌ای کامل‌تری را ارائه دهد.

اواخر فروردین سال گذشته اطلاعاتی در شعبه فرانسه آمازون قرار گرفت که از انتشار Persona 5 Royal و Days Gone برای رایانه‌های شخصی خبر می‌داد. شعبه فرانسه سابقه خوبی در افشای اطلاعات دارد. این فروشگاه انتشار نسخه‌ رایانه‌های شخصی Rise of the Tomb Raider ،Injustice 2 و صد البته Horizon Zero Dawn را قبل از اعلام رسمی لو داده بود. از همین رو، احتمال صحت داشتن اطلاعات بسیار بالا به نظر می‌رسید. با این حال، سونی در یک بیانیه رسمی دسترسی به Persona 5 Royal و Days Gone روی پی‌سی را تکذیب کرد. هر چند، Days Gone به پلتفرم مزبور آمد. حالا هم شایعه تازه‌ای با محوریت آخرین نسخه پرسونا در فضای مجازی پیچیده است.

چندی پیش یکی از کابران کره‌ای توییتر متوجه شد اطلاعات تازه‌ای از سوی Game Rating and Administration Committee منتشر شده که در زمینه رده‌بندی بازی‌های ویدیویی فعالیت دارد. با توجه به اطلاعات، نسخه ایکس‌باکس Persona 5 Royal در آستانه انتشار برای علاقه‌مندان قرار دارد. در حالی که گفتگو کاربران با محوریت جزئیات افشا شده به اتمام نرسیده بود، تصویری از فروشگاه مایکروسافت در توییتر به اشتراگ گذاشته شد که انتشار نسخه رایانه‌های شخصی را هم تایید می‌کند. اگرچه منابع رسمی واکنشی نشان نداده بودند، طرفداران پرسونا امید زیادی به انتشار نسخه‌های مزبور داشته‌اند؛ امیدهایی که نهایتا ناامید شد.

کاربری که متوجه قرار گرفتن نسخه ایکس‌باکس Persona 5 Royal در لیست Game Rating and Administration Committee شده بود، با انتشار یک توییت به شفاف‌سازی پرداخت. او اعتراف کرد اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته صحت نداشته و خبری از نسخه ایکس‌باکس نخواهد بود. او هنچنین بابت اشتباه خود از همه عذرخواهی کرد. حالا که چنین اتفاقی رخ داده، به نظر می‌رسد خبر مربوط به نسخه رایانه‌های شخصی هم صحت نداشته باشد و به‌زودی تکذیب شود. به خصوص اینکه توییت مربوط به تصویر حذف شده است.

داستان Persona 5 در دوران مدرن و در شهر توکیو جریان دارد. اتفاقات حول محور یک دانش آموز دبیرستانی می‌چرخد که تحت عنوان جوکر شناخته می‌شود. او و دوستانش در مدرسه جدید به قدرت‌های فراطبیعی دست یافته و یک گروه به نام Phantom Thieves of Hearts تشکیل می‌دهند. آن‌ها باید به دنیای متاورس رفته و به واسطه قدرت‌های خود، اهداف شرورانه را از قلب انسان‌ها پاک کرده و اجازه ندهند آن خواسته‌ها رنگ واقعیت به خود بگیرند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا