#مهسا_امینی

سریال She-Hulk در چه ژانر یا زیرژانرهایی ساخته خواهد شد؟

کوین فایگی پاسخ می‌دهد

ماهیت سریال She-Hulk

کوین فایگی مدیر استودیوی مارول در مصاحبه‌ی اخیر خود با Emmy Magazine جزئیات تازه‌ای را از ماهیت سریال She-Hulk به اشتراک گذاشته است.

دنیای سینمایی مارول با اکران Iron Man در سال ۲۰۰۸ میلادی شکل گرفت و از آن زمان تاکنون، ماجراجویی‌های شخصیت‌های خود را با استفاده از فیلم‌های سینمایی به تصویر کشیده است. این شرایط با آغاز فاز چهارم در ماه ژانویه دچار تحولی بزرگ خواهد شد. استودیوی آمریکایی در عین حال که به تولید فیلم‌های سینمایی ادامه می‌دهد، بخشی از تمرکز خود را روی ساخت سریال‌های تلویزیونی قرار خواهد داد؛ سریال‌هایی که به صورت اختصاصی از سرویس استریم دیزنی پلاس پخش می‌شوند.

تنوع در ماهیت، یکی از مواردی است که نقش بسزایی در موفقیت فیلم‌های مارول داشت؛ برای اثبات این ادعا می‌توان به Captain America: The First Avenger محصول سال ۲۰۱۱ میلادی اشاره کرد که در آن المان‌های دو ژانر ابرقهرمانی و جنگی ترکیب شد. مثال دیگر، Captain America: The Winter Soldier است. دومین اقتباس سینمایی استیو راجرز در گروه آثار دلهره‌آور و سیاسی قرار می‌گیرد. در این بین، نباید از دو فیلم Thor: Ragnarok و Captain Marvel غافل شد که هر کدام ویژگی‌های جدیدی را برای نخستین بار به MCU اضافه کردند. اینطور که به نظر می‌رسد، روند ترکیب ژانرها و زیرژانرهای مختلف با آثار ابرقهرمانی در فاز چهارم ادامه خواهد داشت.

کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیوی مارول چندی پیش مصاحبه‌ای را با نشریه‌ی Emmy Magazine انجام داده است. او در جریان گفتگو درباره‌ی موضوعات مختلفی صحبت کرد که یکی از آن‌ها ماهیت سریال She-Hulk بود. طبق گفته‌ی فایگی، هر قسمت این اثر در حدود نیم ساعت زمان دارد، در حالی که تماشای هر قسمت دیگر سریال‌های ابرقهرمانی مارول در حدود یک ساعت به طول خواهد انجامید. مدیر مارول همچنین گفت برای ساخت اولین اقتباس لایو اکشن هالک-دخت از ترکیب المان‌های کمدی و دادگاهی استفاده می‌شود.

اگر کمیک بوک‌های مارول را خوانده باشید، باید بدانید جنیفر والترز جدا از توانایی‌اش برای تبدیل شدن به هالک، یک وکیل بوده و بخشی قابل‌توجهی از زندگی خود را با حضور در دادگاه و حل پرونده‌های مختلف می‌گذارند. با در نظر گرفتن این موضوع، پیش‌بینی می‌شد اولین اقتباس لایو اکشن او تمرکز ویژه‌ای روی درام دادگاهی داشته باشد. در ضمن، گفته‌های کوین فایگی در مصاحبه‌اش با Emmy Magazine را می‌توان حکم تاییدی بر گزارش اسفند ماه The Illuminerdi دانست. این وبسایت مدعی شده بود سریال اختصاصی والترز ترکیبی از فیلم‌های مارول و Better Call Saul خواهد بود.

مارول اخیرا و در جریان Investor Day 2020، جزئیات تازه‌ای را از She-Hulk منتشر کرده بود. طبق اعلام رسمی، تیم راث (Tim Roth) و مارک رافلو (Mark Ruffalo) به تیم بازیگری سریال پیوسته‌اند. مطابق انتظار، راث در نقش ابومینیشن و رافلو هم در نقش هالک جلوی دوربین خواهند رفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا