از نقش بازیگر شی هالک در سریال Invincible رونمایی شد

انتشار دو تصویر تازه

بازیگر شی هالک در سریال Invincible

به لطف مطلبی که وب سایت Gizmodo.com چندی پیش کار کرد، نقش بازیگر شی هالک در سریال Invincible مشخص شده است.

وقتی به فاصله کوتاهی از انتشار یک فیلم یا سریال می‌رسیم، ناشر سعی می‌کند محصول جدیدش را به روش‌های مختلف تبلیغ کرده و در مرکز توجه‌ها قرار دهد؛ اتفاقی که برای Invincible در حال رخ دادن است. فصل دوم این انیمیشن سریالی، بزرگسالانه و ابرقهرمانی ساخته شده و طی هفته‌های آتی در دسترس مشترکان سرویس استریم پرایم ویدیو قرار می‌گیرد.

مخاطبان حین تماشای فصل دوم سریال شکست ناپذیر نه تنها با شخصیت‌های قدیمی تجدید دیدار می‌کنند، بلکه با چهره‌های جدیدی آشنا می‌شوند. یکی از آن‌ها آنگستروم لوی است که وظیفه صداپیشگی‌اش را استرلینگ کی براون (Sterling K. Brown) به دوش می‌کشد. آنگستروم یک ابرشرور بوده و دشمن خونین مارک گریسون محسوب می‌شود.

Gizmodo.com چندی پیش با انتشار یک مطلب اختصاصی از نقش بازیگر شی هالک در سریال Invincible رونمایی کرده است. طبق آنچه در متن آمده، تاتیانا ماسلانی (Tatiana Maslany) وظیفه صداپیشگی شخصیتی با نام ژنرال تلیا بر عهده داشته که رهبر سازمانی به اسم Lizard League است. تلیا اصلاً و ابداً نمی‌تواند پرخاشگری را تحمل کرده و ترجیح می‌دهد چیزی از زندگی شخصی‌اش به دیگران نگوید. در ضمن، اکانت رسمی سریال شکست ناپذیر تصویر دیگری را منتشر کرده که شخصیت بولت پروف (Bulletproof) را نشان می‌دهد:

تاتیانا ماسلانی یک بازیگر کانادایی بوده و طی سال‌های فعالیت خود دستاوردهای قابل توجهی مانند جایزه امی را داشته اما She-Hulk: Attorney at Law باعث شد به شهرتی جهانی برسد. او در این اثر نقش جنیفر والترز را بر عهده داشته و طی اتفاقاتی به هالک تبدیل می‌شود. در ضمن، رسماً تایید شده شی هالک در دیگر آثار Marvel Cinematic Universe بازمی‌گردد اما فعلاً نمی‌دانیم این اتفاق چه زمانی رخ خواهد داد.

فصل دوم سریال Invincible به دو بخش تقسیم شده و روند انتشار بخش اول (شامل چهار قسمت ابتدایی) از تاریخ ۱۲ آبان (مصادف با ۳ نوامبر) شروع خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا