1%
  • 10/10

آیا دردویل و شی هالک در رابطه عاشقانه هستند؟

ستاره سریال She-Hulk پاسخ می‌دهد

آیا دردویل و شی هالک در رابطه عاشقانه هستند؟ ۹ ۰۵ تیر ۱۴۰۳ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
دردویل و شی هالک

سریال She-Hulk: Attorney at Law که سال ۲۰۲۲ میلادی پخش شد، گمانه زنی‌هایی را پیرامون رابطه عاشقانه دردویل و شی هالک بوجود آورد.

مارول طی سال‌های گذشته تولیدات بحث برانگیز متعددی داشته که یکی از آن‌ها، She-Hulk: Attorney at Law است. سریال اختصاصی شی هالک در سال ۲۰۲۲ میلادی پخش شد و علی‌رغم حضور هالک (Hulk) و دردویل، بازخوردهای متنقاضی را از سوی منتقدان و مخاطبان دریافت کرد. حتی شکستن دیوار چهارم و مکالمه مستقیم با مخاطبان هم نتوانست آن را نجات دهد.

یکی از معدود نقاط قوت She-Hulk: Attorney at Law، تعامل دردویل و شی هالک بود. اگرچه حضور مت مورداک چندان طولانی نبود و تاثیر قابل توجهی هم روی روند داستان نداشت، گمانه زنی‌هایی را پیرامون نوع رابطه‌شان بوجود آورد. اگرچه چیزی که در Attorney at Law دیدیم، رابطه‌ای کاری بود، عده‌ای احتمال می‌دهند ماجرا پیچیده‌تر از این حرف‌ها باشد.

تاتیانا ماسلانی (Tatiana Maslany)، بازیگر نقش اصلی She-Hulk: Attorney at Law چندی پیش مصاحبه‌ای را با رویداد Superhero Comic Con انجام داد. او در پاسخ به سوالی پیرامون رابطه عاشقانه دردویل و شی هالک با خنده گفت:

فکر می‌کنم او [خطاب به شی هالک] همچنان در حال تصمیم گیری است. اما مطمئن هستم دوباره شانسش را [برای رابطه با دردویل] امتحان خواهد کرد.

بازیگر شی هالک تنها درباره رابطه عاشقانه جنیفر والترز و مت مورداک صحبت نکرد و به موضوعات دیگر مثل همکاری با مارک رافلو (Mark Ruffalo) پرداخت:

همه لحظاتم با مارک لذت بخش بود. او آدم شادی است. او به یک پسر بزرگ سال شباهت دارد [کودک درونش فعال است].

سریال She-Hulk: Attorney at Law نتوانست از پس انتظارات بربیاید و عملکردی موفقیت آمیز به ثبت برساند. علاوه بر این، بازگشت باب ایگر (Bob Iger) به مدیریت والت دیزنی همراه با تجدید نظر در سیاس گذاری بود. این اتفاقات دست به دست هم داده‌اند تا احتمال ساخت فصل دوم Attorney at Law بطور کامل از بین نرود اما در حال حاضر بسیار پایین باشد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments