#مهسا_امینی

روند نوشتن فیلمنامه‌های سریال She-Hulk به پایان رسیده است

بازیگر نقش اصلی همچنان مشخص نیست

فیلمنامه‌های سریال She-Hulk

دینا شوارتز نویسنده و روزنامه‌نگار آمریکایی با انتشار یک توییت طنز از اتمام روند نوشتن فیلمنامه‌های سریال She-Hulk خبر داد.

دیزنی پلاس جدا از سودآوری که می‌تواند برای دیزنی داشته باشد، یک فرصت بزرگ برای دنیای سینمایی مارول محسوب می‌شود؛ زیرا شرایطی را فراهم آورده تا سازندگان بخشی از تمرکز خود را روی شخصیت‌های مکمل قرار داده و آثار تلویزیونی مختلفی را با محوریت آن‌ها بسازند؛ شخصیت‌هایی که در صنعت سینما احتمالا چنین شانسی نداشتند. اولین سریال ابرقهرمانی سرویس استریم دیزنی، The Falcon and the Winter Soldier است که پخش آن در تاریخ نامشخصی از ماه آگوست (۱۱ مرداد ۱۳۹۹ الی ۱۰ شهریور) آغاز می‌شود. پس از آن هم طرفداران می‌توانند خود را برای Loki ،WandaVision Moon Knight و She-Hulk آماده کنند.

از آن‌جایی که بحران جهانی کرونا روی صنعت سینما و تلویزیون هم تاثیر گذاشته و ساخت آثار مختلف و انتشار اخبار از روند پیشرفتشان را با مشکل مواجه کرده، نمی‌توان به‌طور دقیق گفت پروژه‌های بخش تلویزیون مارول در چه مرحله‌ای قرار دارند. آخرین گزارشی که از روند تولید She-Hulk منتشر شده بود، به اواخر ژانویه مربوط می‌شود. طبق آن مطلب، اقتباس تلویزیونی هالک-دخت قرار بود در تابستان سال جاری میلادی وارد فاز فیلمبرداری شود اما بخاطر بحرانی که جهان با آن دست و پنجه نرم می‌کند، بعید به نظر می‌رسد چنین اتفاقی رخ دهد. علاوه بر این، هنوز خبری از بازیگر نقش اصلی منتشر نشده و هر آنچه در این زمینه می‌دانیم، گزارش‌های غیر رسمی هستند.

دینا شوارتز (Dana Schwartz) نویسنده و روزنامه‌نگار آمریکایی چندی پیش توییتی را منتشر و اعلام کرد فرآیند نوشتن فیلمنامه‌های سریال She-Hulk به پایان رسیده است. او همچنین به شوخی گفت اگر شورانر یک سریال هستید و دنبال نویسنده‌ای می‌گردید که جوک بسازد، کتاب نوشته باشد و اطلاعات تاریخی جالبی داشته باشد، با او تماس بگیرید. شوارتز در گذشته روزنامه‌نگار Entertainment Weekly بوده و تاکنون هم سه کتاب منتشر کرده است. او یکی از اعضای تیم نویسندگی سریال بود. در ضمن، یک نکته‌ی مهم در توییت این نویسنده‌ی آمریکایی وجود دارد که نباید از آن غافل شد. تکمیل فیلمنامه‌ها در روزهای قرنطینه، مصمم بودن مارول را نشان می‌دهد. احتمالا مدیران این استودیو امیدوار هستند شرایط طی هفته‌های آینده بهبود یافته تا فیلمبرداری را آغاز کنند.

در حال حاضر دو سوال بسیار مهم پیرامون اقتباس تلویزیونی هالک-دخت وجود دارد: سوال اول اینکه چه کسی نقش جنیفر والترز را ایفا خواهد کرد؟ اگرچه نمی‌توان با اطمینان گفت اما طبق گزارش‌های غیر رسمی، مارول تمایل دارد الیسون بری (Alison Brie) این نقش را ایفا کند. این بازیگر آمریکایی تاکنون در فیلم‌های مختلفی به ایفای نقش پرداخته اما بیشتر شهرت خود را به واسطه‌ی حضور در سریال‌های تلویزیونی از جمله GLOW و Community به‌دست آورده است؛ سوال دوم و پایانی هم اینکه آیا طرفداران باید منتظر حضور پروفسور هالک باشند؟ البته چندی پیش وبسایت The Illuminerd حضور مارک رافلو (Mark Ruffalo) در سریال She-Hulk را تایید کرده بود.

بدون شک، با نزدیک شدن به زمان آغاز فیلمبرداری پاسخ قطعی این دو سوال مشخص خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا