آیا ساخت فصل دوم شی هالک آغاز شده است؟

جنیفر والترز به‌زودی بازمی‌گردد؟

فصل دوم شی هالک

طبق شایعات، استودیو مارول (Marvel Studios) در نظر دارد تا پس از پایان اعتصاب انجمن نویسندگان و بازیگران آمریکا، ساخت فصل دوم شی هالک را برای پخش در دیزنی پلاس (+Disney) آغاز کند.

سریال She-Hulk: Attorney at Law یکی از مهم‌ترین آثار دنیای سینمایی مارول (MCU) در سال گذشته بود که البته طرفداران به مواردی مثل جلوه‌های ویژه آن انتقاداتی داشتند. با این حال از مدت‌ها پیش تائيد شده بود که با پخش آن، کار جنیفر والترز (Jennifer Walters) با بازی تاتیانا ماسلانی (Tatiana Maslany) به پایان نمی‌رسد و او قرار است تا در فیلم‌های آینده دنیای سینمایی مارول نیز حضور کیدا کند.

حالا یکی از منابع خبر مورد اعتماد در شبکه اجتماعی X یا توییتر سابق از ساخت فصل دوم شی هالک خبر داده است. این منبع گفته که استودیو مارول می‌خواهد تا دنباله سریال She-Hulk: Attorney at Law را بسازد، اما تولید آن تا به پایان رسیدن انجمن نویسندگان و بازیگران آمریکا شروع نمی‌شود. با توجه به برنامه پخش سریال‌های دنیای سینمایی مارول، به نظر نمی‌رسد زودتر از سال ۲۰۲۵ بتوان انتظار پخش فصل دوم سریال شی هالک را داشت.

فصل اول این مجموعه تلویزیونی در حالی به پایان رسید که تمام داستان‌ها را به پایان نرساند و مخاطبان جواب تمام سوالات خود را نگرفتند، علاوه بر آن جیسکا گائو (Jessica Gao)، شورانر سریال نیز اعلام کرده بود که در حال حاضر می‌داند که چه آینده‌ای در انتظار جنیفر والترز است و برای آن برنامه‌هایی دارد. شی هالک احتمالا در دو فیلم مورد انتظار فاز ششم دنیای سینمایی مارول یعنی Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars نیز حضور پیدا کند.

باید توجه داشته باشید که هرچند منبع خبری این شایعه معتبر و مورد اعتماد است، اما به معنی تائید ساخت فصل دوم سریال She-Hulk: Attorney at Law نیز نیست و باید منتظر تائيد رسمی استودیو مارول بمانیم که البته با توجه به اعتصاب‌ها و همچنین قرار داشتن وضعیت ساخت در مراحل اولیه، نباید به این زودی‌ها انتظار داشته باشیم استودیو مارول خبر تمدید شدن سریال را اعلام کند.

1 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا