فیلمبرداری Shazam! 2 به زودی آغاز خواهد شد

بازیگر نقش نوجوانی Billy Batson این موضوع را تایید می‌کند

فیلم‌برداری Shazam! 2

با توجه به گفته‌های اشر آنجل، بازیگر دوران نوجوانی شزم، فیلمبرداری Shazam! 2 به کارگردانی دیوید اف. سندبرگ به زودی آغاز خواهد شد.

Shazam! نام یک فیلم ابر قهرمانانه از دنیا DC Comics است. در واقع این قهرمان ابتدا به نام کاپتان مارول شناخته می‌شد که در سال ۱۹۴۰ توسط بیل پارکر و سی.سی بک در کمیک‌بوک‌های Fawcett Comics به نمایش درآمد و بعد ها دی‌سی این کاراکتر را از آن‌ها خرید و نام آن را به دلیل تداخل پیدا نکردن با کارکتر کاپتان مارول از کمیک‌بوک‌های مارول به شزم تغییر داد.

گذشته از این مورد کاراکتر شزم یک ابر قهرمان متفاوت است و با کارهای خنده‌داری که انجام می‌دهد، برای خود طرفداران زیاد دست و پا کرده است. اولین فیلم Shazam در سال ۲۰۱۹ میلادی روی پرده رفت و توانست رقم ۳۶۵ میلون دلاری را در گیشه به ثبت برساند که برای این فیلم یک موفقیت به حساب می‌آمد و همین باعث شد که دی‌سی انترتینمنت به فکر ساخت قسمت دوم آن باشد.

اشر آنجل که در قسمت اول این فیلم در نقش Billy Batson یا همان نفس انسانی شزم بود، در قسمت دوم این فیلم هم حضور دارد و قرار است بار دیگر با همکاری Zachary Levi در قالب کاراکتر شزم ایفای نقش کنند. اشر آنجل در مصاحبه‌ای گفت:

فکر کنم که به زودی فیلمبرداری را شروع کنیم و من خیلی در این خصوص هیجان دارم.

با توجه به گفته‌ی او فیلمبرداری Shazam! 2 به زودی آغاز خواهد شد و او یک بار دیگر در کنار زکری لی‌وای بازی خواهد کرد و از این بابت بسیار خوشحال است، او در خصوص لی‌وای می‌گوید:

برای دیدن مجدد لی‌وای خیلی هیجان دارم. حس می‌کنم خیلی وقت هست که او را ندیدم و لی‌وای مدام من را به تکزاس دعوت می‌کند. او بهترین است و من نمی‌توانم تا دیدار مجدد با او صبر کنم.

فیلم Shazam 2 در سال ۲۰۲۱ میلادی روی پرده خواهد رفت. از دیگر بازیگران، می‌توانیم به حضور Jack Dylan Grazer در نقش Freddy Freeman، دوست نزدیک بیلی باستون، Grace Fulton در نقش مری برومفیلد، Ian Chen در نقش یوجین چوی، Jovan Armand در نقش پدرو پینا و Faithe Herman در نقش دارلا دادلی اشاره کنیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا