1%
  • 0/10

اطلاعات دست اولی از داستان فیلم Deadpool 3 منتشر شد

میراث فیلم لوگان حفظ خواهد شد!!

اطلاعات دست اولی از داستان فیلم Deadpool 3 منتشر شد ۰ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
داستان فیلم Deadpool 3

به‌دنبال مشخص شدن زمان آغاز مجدد فیلمبرداری، شان لوی (Shawn Levi)، جزئیات هیجان انگیز جدیدی از داستان فیلم Deadpool 3 فاش کرده است.

وقتی سال گذشته رایان رینولدز (Ryan Reynolds) در ویدیویی جنجالی اعلام کرد که هیو جکمن (Hugh Jackman) قرار است در قسمت پایانی سه‌گانه ددپول ایفاگر نقش ولورین باشد، طرفداران در عین خوشحالی کمی نگران بودند، زیرا می‌ترسیدند بازگشت جهش‌یافته نامیرای محبوب مارول به داستان فیلم Logan، شاهکار سال ۲۰۱۷ که توسط جیمز منگولد (James Mangold) کارگردانی شده، آسیب بزند. خوشبختانه رایان رینولدز چند روز بعد در ویدیویی جدید تایید کرد که ولورین همچنان پیرو وقایع فیلم لوگان مرده است و داستان Deadpool 3 قرار نیست هیچ گونه دخالتی در اتفاقات رخ داده داشته باشد.

می‌دانم سوالات زیادی دارید، باور کنید منم اوایل سوالات زیادی داشتم، اما اصلا نگران نباشید، چون ما قراره در این ویدیو به آنها پاسخ بدهیم. مثلا چطوری ولورین بعد از وقایع فیلم لوگان زنده است؟ اول از همه باید بگویم که داستان فیلم لوگان در سال ۲۰۲۹ اتفاق افتاده و کاملا با داستان ددپول فرق دارد. ولورین در فیلم لوگان جان خود را از دست داد و ما قرار نیست به آن دست بزنیم.

اکنون بعد از گذشت یک سال، شان لوی نیز تصمیم گرفته درباره این موضوع صحبت کند. او در پادکست Post Credit BroBible ضمن اشاره به این موضوع که فیلم Deadpool 3 هنوز نام مشخصی ندارد، خاطرنشان کرد که از همان ابتدای تولید سعی داشتند داستان بدون خدشه‌دار شدن میراث لوگان روایت شود.

در حال حاضر مشغول پیدا کردن نامی مناسب برای پروژه هستیم. من به‌شخصه نام‌هایی مانند Deadpool versus Wolverine یا Deadpool 3 With Wolvie را در نظر دارم اما هنوز هیچ‌چیزی نهایی نشده است. درباره داستان هم می‌خواهم به همه طرفداران ددپول و مارول اطمینان بدهم که قرار نیست هیچگونه آسیبی به داستان و میراث فیلم لوگان وارد بشود. به‌عنوان تهیه‌کننده و کارگردان پروژه، من عشق و احترام عمیقی به فیلم لوگان دارم، بنابراین جای هیچ نگرانی نیست. درسته، ما با ایده مولتی‌ورس و سفر در زمان سر و کار داریم، اما از همان روز اول حتی یک ثانیه هم به دستکاری وقایع شاهکار جیمز منگولد فکر نکردیم.

در حال حاضر اطلاعات زیادی از داستان مولتی‌ورسی قسمت پایانی سه‌گانه ددپول در نیست اما به‌لطف افشاگران شایعات زیادی در فضای مجازی منتشر کردند که یکی از آنها به حضور سازمان تناقضات زمانی (TVA) اشاره دارد. طبق این شایعه، موبیوس و سایر ماموران سازمان پیرو دستگیری ددپول به جرم دستکاری زمان به دنیاهای نابود شده یا در معرض نابودی سفر می‌کنند تا با شکل دادن به گروهی متشکل از قدرتمندترین قهرمانان، از فروپاشی مولتی‌ورس و خط دفاع مقدس جلوگیری کنند. ولورین هیو جکمن نیز از خط زمانی منقرض شده فاکس قرن بیستم انتخاب می‌شود. این موضوع می‌تواند به راحتی تصاویر پشت صحنه‌ای که چند ماه پیش از مبارزه با ددپول و ولورین جلوی لوگوی نابود شده فاکس قرن بیستم منتشر شده بود را توضیح دهد.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 قرار است در تاریخ ۳ می سال ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران شود، اگرچه این تاریخ ممکن است بسته به ادامه داشتن اعتصابات اتحادیه بازیگران تغییر کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments