نمایی واضح از ابومینیشن در تیزر فیلم شانگ چی

این ابرشرور نسبت به گذشته تغییر کرده است

استودیو مارول به تازگی تیزر فیلم شانگ چی را در فضای مجازی منتشر کرده است. این ویدیو نه چندان طولانی نمایی واضح از ابومینیشن را شامل می‌شود.

مارول هم اکنون روی پروژه‌های مختلفی کار می‌کند که یکی از آن‌ها حول محور هالک دخت می‌چرخد. این اثر، یک سریال بوده و درباره وکیلی به نام جنیفر والترز است که طی اتفاقاتی به خون نیاز پیدا کرده و از پسر عموی خود، یعنی بروس بنر آن را دریافت می‌کند. این اتفاق باعث می‌شود نسخه خفیف‌تر هالک در او به وجود آمده و به ابرقهرمانی تحت عنوان هالک دخت تبدیل شود. محصول جدید Marvel Cinematic Universe نه تنها هالک را در خود جای داده، بلکه ابومینیشن را شامل می‌شود؛ شخصیتی که آخرین بار در The Incredible Hulk حاضر شده بود.

در حالی که طرفداران خود را برای تجدید دیدار با ابومینیشن در سریال She-Hulk آماده می‌کردند، اتفاقی غیرمنتظره رخ داد: دومین تریلر فیلم Shang-Chi هیولایی را شامل می‌شود که به ابومینیشن شباهت دارد. در ادامه تایید شد گمانه‌زنی‌ها حقیقت داشته و هیولایی که در رینگ مبارزه حضور داشت همان آنتاگونیست فیلم The Incredible Hulk است. در صورتی که اثر مزبور را تماشا نکرده‌اید یا حافظه‌تان یاری نمی‌کند، باید بگوییم امیل بلونسکی یکی از فرماندهان ارتش بریتانیا بود که تصمیم گرفت به ستاد فرماندهی عملیات ویژه ایالات متحده آمریکا تحت فرماندهی ژنرال ثاندر راس بپیوندد. او که علاقه زیادی به قدرت‌های هالک داشت، سرمی شبیه به ابرسرباز را تزریق کرد و پس از دریافت خون بروس بنر به موجودی غول آسا تبدیل شد.

مارول ساعاتی قبل تیزر فیلم شانگ چی را در کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو یک دقیقه زمان داشته و صحنه‌های مختلفی را شامل می‌شود که احتمالا مهم‌ترینشان با حضور ابومینیشن است. در این صحنه می‌توان نمایی واضح از او را مشاهده کرد. ظاهر این ابرشرور در مقایسه با فیلم The Incredible Hulk تغییرات زیادی داشته که برای مثال می‌توان به رنگ و باله‌های اطراف گردنش اشاره کرد. این تغییرات قطعا در راستای نزدیک‌تر شدن طراحی او به کمیک بوک‌ها صورت گرفته است.

داستان جدیدترین محصول مارول درباره مردی جوان به نام شانگ چی است. پدرش ۱۰ حلقه جادویی در اختیار داشته و به واسطه آن‌ها توانسته یک سازمان جنایتکاری بسیار بزرگ را ساخته و مدیریت کند. او می‌خواسته فرزندش جایگزینش باشد. در همین راستا، شانگ چی را از دوران نونهالی آموزش داد اما او همیشه به دنبال یک زندگی عادی و بدون هیاهو بوده است. از همین رو، به ایالات متحده آمریکا آمده و سعی می‌کند همه چیز را پشت سر بگذارد. با این حال، گذشته به سراغش آمده و او را درگیر اتفاقاتی می‌کند که تمام سال‌های جوانی از آن‌ها فرار می‌کرد.

سیمو لیو (Simu Liu) به عنوان شانگ چی جلوی دوربین رفته و تونی لئونگ (Tony Leung) هم ماندرین را به تصویر کشیده است. از دیگر چهره‌های شاخص می‌توان به میشل یئو (Michelle Yeoh)، آکوافینا (Awkwafina) و بندیکت وونگ (Benedict Wong) اشاره کرد.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings در تاریخ ۱۲ شهریور سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۳ سپتامبر سال ۲۰۲۱) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا