تماشا کنید: جدیدترین کلیپ Shang Chi و حضور بلک ویدو در فیلم جدید مارول!

در جستجوی خواهر گمشده

استودیو مارول ساعاتی قبل جدیدترین کلیپ Shang Chi را به اشتراک گذاشته که اطلاعات داستانی مهمی را شامل می‌شود.

انتظارها به پایان رسید و دومین فیلم فاز چهارم دنیای سینمایی مارول از روز گذشته روی پرده نقره‌ای رفته است. این اثر Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings نام داشته و تمرکزش روی فردی به نام شانگ چی قرار دارد. او در خانواده‌ای قدرتمند و ثروتمند به دنیا آمده و از سال‌های کودکی آموزش دید تا وارث پدرش باشد اما پروتاگونیست علاقه‌ای به مدیریت یک سازمان گنگستری ندارد. به همین دلیل، زادگاهش را ترک کرده و به ایالات متحده آمریکا می‌آید تا زندگی آرامی را تجربه کند. مطابق انتظار، تلاش برای پشت سر گذاشتن گذشته فایده‌ای نداشته و او درگیر یک ماجرای خطرناک می‌شود.

پس از اینکه اولین تریلر Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings به نمایش درآمد، گمانه‌زنی‌هایی شکل گرفت مبنی بر اینکه وانگ و ابومینیشن در فیلم حضور دارند. دست‌اندرکاران پروژه با گذشت مدت کوتاهی گمانه‌زنی‌ها را تایید کردند اما هیچ گونه جزئیات دیگری را به اشتراک نگذاشتند تا سوالات زیادی بدون پاسخ بماند؛ برای مثال، نمی‌دانیم چرا وانگ و ابومینیشن داخل یک رینگ مبارزه می‌کنند. سوال دیگر، به سرگذشت ابومینیشن مربوط می‌شود. ابرشرور مزبور آخرین بار در The Incredible Hulk محصول سال ۲۰۰۸ میلادی ظاهر شد و طی یک دهه گذشته هیچ خبری از او نبوده است.

مارول چندی پیش جدیدترین کلیپ Shang Chi را در فضای مجازی منتشر کرد. این ویدیو طولانی نیست اما اطلاعات داستانی مهمی را در خود جای داده است. کلیپ مزبور شانگ چی، کتی و جان جان را نشان می‌دهد که داخل یک راهروی شلوغ قدم می‌زنند؛ راهروهایی که دو طرفش اتاقک‌های مبارزه قرار دارد. جان جان، گزارشگر مسابقات غیرقانونی است که از طریق دارک وب پخش شده و بینندگان بسیار زیادی دارد. او سپس به شانگ چی می‌گوید بهتر است برای مبارزه آماده شود. پروتاگونیست در ادامه مخالفت کرده و تاکید دارد دنبال مبارزه نیست و تنها می‌خواهد خواهرش شو شلینگ را بیابد.

در بخشی از جدیدترین کلیپ Shang Chi یک بلک ویدو را می‌بینیم که با رقیب خود مبارزه می‌کند. در همین حین، کتی از جان می‌پرسد آیا شانگ چی با یکی از شرکت‌کنندگان داخل اتاقک‌ها مبارزه می‌کند یا خیر. گوینده مبارزات در پاسخ فاش می‌کند مبارزان داخل اتاقک‌ها از سطح پایینی برخوردار بوده و شانگ چی باید در رینگ اصلی مبارزه دهد. دوربین سپس چرخیده و دو شخصیت وانگ و ابومینیشن را نشان می‌دهد که در حال مبارزه با یکدیگر هستند.

وب سایت Deadline اخیرا گزارشی را با محوریت شب افتتاحیه Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings در باکس آفیس داخلی منتشر کرده است. طبق آنچه در متن آمده، محصول جدید مارول موفق شده در شب نخست اکران خود ۸ میلیون و ۸۰۰ هزار دلار بفروشد. اقتباس سینمایی شانگ چی با ثبت چنین فروشی حالا بالاتر از F9 و پایین‌تر از Black Widow قرار دارد. این دو فیلم در شب افتتاحیه به ترتیب ۷ میلیون و ۱۰۰ هزار دلار و ۱۳ میلیون و ۲۰۰ هزار دلار فروش داشتند.

فیلم سینمایی شانگ چی طی ۵ هفته آینده از طریق دیزنی پلاس در دسترس قرار می‌گیرد و علاقه‌مندان می‌توانند در خانه پای تماشایش بنشینند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا