#مهسا_امینی

هفتمین کراس‌اور اروورس تا قبل از سال ۲۰۲۱ میلادی پخش نخواهد شد

منتظر رویدادی شبیه به Crisis on Infinite Earths نباشید

هفتمین کراس‌اور اروورس

برخلاف آنچه انتظار می‌رفت، هفتمین کراس‌اور اروورس کوچک‌تر بوده و قرار نیست تا قبل از سال ۲۰۲۱ میلادی روی آنتن برود.

پس از اینکه سریال Arrow توانست تعداد قابل‌توجهی از طرفداران کمیک بوک‌های دی‌سی را به سمت خود بکشاند، مدیران شبکه‌ی The CW به ساخت سریال‌های ابرقهرمانی بیشتری از جمله The Flash و Supergirl چراغ سبز نشان دادند تا اروورس عملا شکل بگیرد. آن‌ها همچنین هر سال یک رویداد کراس‌اور برگزار می‌کنند تا ابرقهرمانان در کنار هم به مبارزه با دشمنی مشترک بپردازند. رویداد امسال تحت عنوان Crisis on Infinite Earths در اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی آغاز شد و نهایتا در اوایل سال ۲۰۲۰ به پایان رسید. با در نظر گرفتن سیاست‌های قدیمی، پیش‌بینی می‌شد امسال هم یک کراس‌اور برگزار شود اما مدیران شبکه چنین برنامه‌ای ندارند.

The CW چندی پیش از جدول پخش خود برای فصل پاییز سال ۲۰۲۱ میلادی رونمایی کرد که در آن خبری از فصل جدید هیچ سریالی نیست. این شبکه سعی کرده به کمک سریال‌های دیگر شبکه‌ها از جمله Tell Me a Story ،Swamp Thing و Dead Pixels و همچنین برنامه‌های تلویزیونی مانند World’s Funniest Animals، Masters of Illusion و Penn & Teller: Fool Us ساعت‌های خالی را پر کند. در این بین، توضیحات کلی هم درباره‌ی سریال‌های ابرقهرمانی ارائه شد. طبق صحبت‌های مارک پدوویتز (Mark Pedowitz) مدیرعامل شبکه، هفتمین کراس‌اور اروورس از لحاظ مقیاس کوچکتر از Crisis on Infinite Earths خواهد بود. همچنین این رویداد سال آینده روی آنتن می‌رود:

هفتمین کراس‌اور در دسامبر سال جاری میلادی پخش نمی‌شود اما امیدوار هستیم این اتفاق در سه ماهه‌ی اول یا دوم سال آینده رخ دهد. این رویداد از لحاظ مقیاس کوچکتر از حد معمول خواهد بود. مشغول برنامه‌ریزی هستیم تا یک رویداد دو ساعته باشد. همچنین در حال صحبت هستیم تا Superman and Lois و Batwoman محور اصلی اتفاقات باشند و تعدادی زیادی از شخصیت‌ها هم از دیگر سریال‌ها به آن دو بپیوندند.

بار دیگر تایید می‌کنم، تمامی زمان‌بندی‌ها تحت تاثیر [بحران جهانی کرونا] قرار گرفته‌اند اما برنامه‌ریزی می‌کنیم تا رویداد در یک زمان مناسب مثل اواخر سه ماهه‌ی نخست یا اوایل سه ماهه‌ی دوم پخش شود.

پخش سریال Batwoman از اکتبر سال گذشته‌ی میلادی شروع شد و قرار بود فصل اولش ۲۲ قسمت داشته باشد اما سازندگان مجبور شدند پرونده‌ی فصل نخست را به خاطر کووید-۱۹ با ۲۰ قسمت ببندند. اقتباس تلویزیونی بتوومن برای فصل دوم تمدید شده است. Superman and Lois شرایط متفاوتی دارد. پخش این سریال هنوز شروع نشده و در مرحله‌ی پیش‌تولید قرار دارد. شبکه‌ی The CW برنامه‌ریزی کرده بود این پروژه را در سال جاری میلادی وارد فاز تولید کند اما در حال حاضر مشخص نیست این اتفاق رخ خواهد داد یا خیر.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا