1%
  • 0/10

اعلام تاریخ عرضه بازی Sea of Thieves برای PS5 به صورت رسمی

چهار بازی دقیقا به مانند پیش‌بینی‌ها تایید شدند

اعلام تاریخ عرضه بازی Sea of Thieves برای PS5 به صورت رسمی ۰ ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی Sea of Thieves برای PS5

سرانجام پس از گمانه‌زنی‌های فراوان عرضه بازی Sea of Thieves برای PS5 با اعلام تاریخ انتشار رسمی آن مورد تایید قرار گرفت.

شرکت مایکروسافت و استودیو Rare اعلام کردند عرضه بازی Sea of Thieves برای PS5 در تاریخ 30 آپریل 2024 برابر 11 اردیبهشت 1403 صورت خواهد گرفت و به صورت کامل از قابلیت کراس پلتفرم روی تمامی پلتفرم‌های ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه‌های شخصی پشتیبانی می‌کند.

این اخبار توسط نشریه Xbox Wire اعلام شد که به علاوه از عرضه رسمی بازی Hi-Fi Rush برای کنسول نسل نهمی سونی نیز خبر داده است. این نشریه هم‌چنین تایید کرد عرضه دو بازی Grounded و Pentiment که انتشار آن‌ها در جریان رویداد اخیر نینتندو یعنی Nintendo Partner Direct برای کنسول سوییچ اعلام شد برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 نیز عرضه خواهد شد.

شلی پرستون (Shelley Preston) یکی از طراحان استودیو Rare در ویدئویی که به مناسبت اعلام عرضه بازی مورد بحث روی کنسول سونی منتشر شد اظهار داشت که “این اولین بار در تاریخ 40 ساله استودیو Rare است که ما یکی از ساخته‌های خود را برای پلتفرم‌های پلی استیشن منتشر می‌کنیم. و این فرصتی برای جشن گرفتن هم برای استودیو ما و هم‌ برای بازی Sea of Thieves  مهیا می‌کند.”

در هفته گذشته بود که فیل اسپنسر اعلام داشت چهار بازی از عناوین انحصاری ایکس باکس برای پلتفرم‌های دیگر عرضه خواهند شد و اکنون نام تمامی آن‌ها اعلام شده و دقیقا به مانند پیش‌بینی و گمانه‌زنی‌های صورت گرفته از آب در آمدند. اسپنسر هم‌چنین اظهار داشته عناوینی هم‌چون Starfield و یا Indiana Jones and the Great Circle روی دیگر پلتفرم‌ها عرضه نشده و در انحصار ایکس باکس باقی خواهند ماند.

بنابراین به نظر می‌رسد چهار بازی که اکنون انتشار آن‌ها مورد تایید واقع شدند، می‌توانند نوع محتویاتی که از جانب مایکروسافت و برند ایکس باکس روی پلتفرم‌های پلی استیشن و نینتندو عرضه می‌شوند را مشخص نمایند. با این حال اصلا دور از انتظار نخواهد بود اگر مایکروسافت بخواهد در آینده و پس از بازه زمانی مثلا یک ساله، بازی‌های بزرگ خود نظیر Starfield و یا Indiana Jones and the Great Circle را روی پلتفرم‌های دیگر عرضه نماید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments