1%
  • 0/10

صحبت‌های رئیس بخش گیم مایکروسافت درباره عرضه بازی‌ها روی پلتفرم‌های دیگر

هرگز نگویید هرگز!

صحبت‌های رئیس بخش گیم مایکروسافت درباره عرضه بازی‌ها روی پلتفرم‌های دیگر ۰ ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
رئیس بخش گیم مایکروسافت

فیل اسپنسر رئیس بخش گیم مایکروسافت عقیده دارد صنعت نباید از عرضه بازی‌ها روی پلتفرم‌های دیگر صرف نظر کند.

به دنبال انتشار قسمت جدید از پادکست رسمی برند ایکس باکس، شرکت مایکروسافت موضع خود را در خصوص عرضه عناوین انحصاری خود روی پلتفرم‌های دیگر اعلام کرد. در حالی که قرار است چهار بازی از عناوین انحصاری این شرکت که نام آن‌ها مشخص نشده روی دیگر کنسول‌ها عرضه شود مایکروسافت هم‌چنان استراتژی خود درباره عرضه انحصاری بازی‌ها روی پلتفرم خود را ادامه خواهد داد.

در جریان این پادکست رئیس بخش گیم مایکروسافت تایید کرد دو بازی Starfield و Indiana Jones and the Great Circle در لیست عناوینی که برای دیگر پلتفرم‌ها عرضه خواهند شد جایی ندارند. با این حال فیل اسپنسر در صحبت با نشریه The Verge اظهار کرد این کمپانی و به صورت کلی صنعت بازی‌های ویدئویی نباید از انتشار بازی‌ها روی دیگر پلتفرم‌ها صرف نظر کنند.

“من فکر نمی‌کنم ما به عنوان بخشی از صنعت بازی‌های ویدئویی باید از انتشار بازی‌ها روی هر پلتفرم دیگری صرف نظر کنیم. تمرکز ما روی انتشار چهار بازی قرار دارد و ما می‌خواهیم بدین واسطه از این موضوع تجربه کسب کنیم.

با این حال نمی‌خواهم انتظار نابجایی روی پلتفرم‌های دیگر به وجود بیاورم بدین معنی که این چهار بازی در ابتدا از مجموعه عناوین انحصاری ما عرضه خواهند شد و سپس نوبت به تمامی بازی‌های دیگر ما خواهد رسید. در حال حاضر ما چنین برنامه‌ای نداریم و من نمی‌خواهم مخاطبین پلتفرم‌های دیگر را گمراه نمایم.

ما قرار است این چهار بازی را عرضه نماییم و در خصوص آن هیجان‌زده هستیم. ما درباره رونمایی و موارد پیرامون آن‌ها مشتاق هستیم و خواهیم دید تجارت ما به چه شکل دنبال خواهد شد.”

با توجه به این موضوع که چهار بازی در نظر گرفته شده برای انتشار روی دیگر پلتفرم‌های شرکت سونی و نینتندو، عناوینی هستند که از عرضه آن‌ها حدود یک سالی می‌گذرد اصلا بعید نخواهد بود که شرکت مایکروسافت در آِینده و برای مثال یک سال پس از عرضه تصمیم به انتشار عناوین مطرح دیگر خود نظیر Starfield و Indiana Jones and the Great Circle روی دیگر پلتفرم‌ها بگیرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments