اولین تصاویر رسمی فیلم Scream 5 شخصیت‌های قدیمی را کنار هم نشان می‌دهند

اوایل سال آینده منتظر این اثر باشید

اولین تصویر رسمی فیلم Scream 5

استودیو پارامونت پیکچرز با همکاری وب سایت Entertainment Weekly اولین تصاویر رسمی فیلم Scream 5 را منتشر کرده است.

وس کریون (Wes Craven) یک فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی بوده و با خلق مجموعه فیلم‌های ترسناک A Nightmare on Elm Street در دهه ۸۰ میلادی توانست به شهرت برسد. او حدودا یک دهه بعد در تولید فیلم ترسناک دیگری به نام Scream مشارکت داشت. این اثر بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد و موفق شد در مقابل بودجه پایین خود، به فروشی معادل ۱۷۳ میلیون دلار دست یابد. یکی از نقاط جالب توجه پیرامون محصول دایمنشن فیلمز، استفاده از چهره‌های مشهور در تیم بازیگری بود که باعث شد درصد قابل‌توجهی از مخاطبانش را زنان تشکیل دهند. در ضمن، موفقیت‌های فیلم مزبور باعث شد اسلشر بار دیگر در مرکز توجه‌ها قرار بگیرد؛ ژانری که پس از یک برهه پررونق، روزهای بدی را پشت سر می‌گذاشت.

پس از اکران چهار فیلم، نوبت به خودنمایی جدیدترین فیلم مجموعه رسیده که رسما Scream نام داشته اما با نام‌های Scream 2022 یا Scream 5 هم شناخته می‌شود. این اثر، حاصل تلاش‌های مت بتینلی-اولپین (Matt Bettinelli-Olpin) و تایلر جیلت (Tyler Gillett) به شمار می‌رود که در پرونده هنری‌شان نام Ready or Not قرار دارد. داستان حول محور زنی جوان می‌چرخد که به محض بازگشت به زادگاه خود با پرونده قتلی مواجه می‌شود؛ پرونده‌هایی که همگی به یک قاتل سریالی ماسکدار مربوط می‌شوند. در ضمن، از آنجایی که محصول جدید پارامونت پیکچرز دنباله‌ای برای Scream 4 است، طرفداران می‌توانند منتظر بازگشت چهره‌های قدیمی باشند.

پارامونت پیکچرز با همکاری وب سایت Entertainment Weekly اولین تصاویر رسمی فیلم Scream 5 را به اشتراک گذاشته است. تعداد تصاویر به ۷ رسیده و ترکیبی از شخصیت‌های قدیمی و جدید را نشان می‌دهند. از چهره‌های آشنا می‌توان به گیل ویترز با نقش‌آفرینی کورتنی کاکس (Courteney Cox) و سیدنی پرس کات با نقش‌آفرینی نیو کمپبل (Neve Campbell) اشاره کرد. از چهره‌های جدید هممی‌توان ملیسا باررا (Melissa Barrera) را نام برد که شخصیتی به نام سامانتا را به تصویر کشیده است. در ادامه می‌توانید تمامی تصاویر را مشاهده کنید:

اولین تصاویر رسمی فیلم Scream 5 هیچ نکته داستانی را در خود جای نداده‌اند اما قطعا اتفاق هیجان‌انگیزی برای طرفداران مجموعه بوده و انتظار را برای آن‌ها سخت می‌کند. علاوه بر این، نباید فراموش کرد اولین تریلر این اثر احتمالا به‌زودی به فضای مجازی می‌آید. ریشه این گمانه‌زنی را می‌توان در برنامه ویژه The Prince Charles Cinema جستجو کرد که یک مجموعه سینمایی در لندن است. آن‌ها قصد دارند قسمت اول مجموع «جیغ» را به مناسبت ۲۵ سالگی‌اش بار دیگر در تاریخ ۱۹ مهر (مصادف با ۱۱ اکتبر) اکران کنند. دست‌اندرکاران همچنین با پارامونت هماهنگ کرده و قرار است اولین تریلر Scream 2022 را به نمایش بگذارند. در حال حاضر مشخص نیست تریلر مزبور به فضای مجازی می‌آید یا مدیران استودیو آمریکایی برنامه‌های دیگری در سر دارند.

کوین ویلیامسون (Kevin Williamson) خالق مجموعه «جیغ» به شمار می‌رود. او در یکی از مصاحبه‌های اخیر خود فاش کرد وقتی Scream 5 در دست ساخت بود، تماس گرفتند تا مشارکتی داشته باشد. ویلیامسون نسبت به این اتفاق هیجان‌زده بود اما اعلام کرد علاقه‌ای به حضور در تیم تولید ندارد. این شرایط ادامه داشت تا اینکه با نویسنده اصلی پروژه تلفنی صحبت کرد و با کارگردانان ملاقاتی انجام داد. این اتفاقات دست به دست هم داده و نظر ویلیامسون را تغییر دادند. او به عنوان تهیه‌کننده اجرایی در ساخت مشارکت داشت.

فیلم Scream 5 در تاریخ ۲۴ دی سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۴ ژانویه‌ی سال ۲۰۲۲) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا