مارول سرانجام سرنوشت اسکارلت ویچ در فیلم Doctor Strange 2 را رسماً اعلام کرد

پایانی بر گمانه زنی‌ها

اسکارلت ویچ در فیلم Doctor Strange 2

مارول پس از یک سال به گمانه زنی‌ها خاتمه داده و سرنوشت اسکارلت ویچ در فیلم Doctor Strange 2 را فاش کرده است.

دومین اقتباس سینمایی دکتر استرنج با نام Doctor Strange in the Multiverse of Madness اواسط سال گذشته میلادی اکران شد و تقابل اسکارت ویچ (Scarlet Witch) و استیون استرنج را به تصویر کشید. در انتهای فیلم، اسکارلت به زمین ۸۳۸ سفر کرده و فرزندانش یعنی بیلی و تامی را می‌بیند. آن‌ها که از ظاهر شرورانه اسکارلت ترسیده‌اند، شروع به گریه کرده و دنبال مادر واقعی‌شان می‌گردند. اسکارلت با مشاهده ترس فرزندانش پی به اشتباه خود می‌برد. به همین دلیل، پس از بازگشت معبد را روی سر خود خراب می‌کند تا بدین ترتیب، کتاب دارک هولد و تمام نسخه‌هایش نابود شوند.

مرگ اسکارلت ویچ در فیلم Doctor Strange 2 بطور واضح به تصویر کشیده نشد. همچنین کوین فایگی (Kevin Feige)، مدیر مارول، در یکی از مصاحبه‌های خود با رسانه Variety اعلام کرد داستان زیادی با محوریت واندا ماکسیموف برای روایت باقی مانده است. این دو مورد طرفداران را به اطمینان رساند که اسکارلت ویچ در انتهای فیلم کشته نشد و قرار است در آثار بعدی Marvel Cinematic Universe بازگردد.

استودیوی مارول اخیراً کتاب The Marvel Cinematic Universe – An Official Timeline را منتشر کرده که در بخشی از آن سرنوشت اسکارلت ویچ در فیلم Doctor Strange 2 صریحاً فاش شده است. طبق متن، واندا ماکسیموف از تخریب معبد جان سالم به در نبرد و جانش را از دست داد: «او  وانداگور را نابود و روی سر خودش خراب کرد. بدین ترتیب، دو مورد از بزرگترین تهدیدهای مولتی ورس به انتها رسیدند.»

الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) بازیگر نقش اسکارلت ویچ یا همان واندا ماکسیموف است. اگرچه از ایفای این نقش طی یک دهه گذشته لذت برده، در مصاحبه‌هایش گفته می‌خواهد از آن عبور کرده و در پروژه‌های دیگر حاضر شود. اولسن همچنین تاکید کرد دوست ندارد تنها با یک نقش در میان سینمادوستان شناخته شود.

اگرچه اسکارلت ویچ جانش را از داده، ملاقات با واریانت‌های این شخصیت کاملاً محتمل است.

4 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا