1%
  • 5.5/10

روند ساخت فیلم اسکارلت ویچ همچنان ادامه دارد

چهره اصلی حماسه بعدی MCU؟!

روند ساخت فیلم اسکارلت ویچ همچنان ادامه دارد ۵۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
فیلم اسکارلت ویچ

به نقل از گزارشی غیررسمی، روند ساخت فیلم اسکارلت ویچ در سکوت خبری ادامه دارد و ظاهرا برای اکران در فاز ششم دنیای سینمایی مارول برنامه‌ریزی شده است.

از فیلم Avengers: Age of Ultron گرفته تا دنباله مولتی‌ورسی Doctor Strange 2، الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen) نزدیک به ده سال است که ایفاگر نقش واندا ماکسیموف، ملقب به اسکارلت ویچ بوده است. با اینکه سکانس پایانی دکتر استرنج به کشته شدن واندا اشاره دارد اما تقریبا هیچکس مرگ او را قبول نکرده و قبول نخواهند کرد، چراکه معرفی جهش‌یافته‌ها به دنیای سینمایی مارول بدون داشتن واندا غیرمنطقی و غیرقابل قبول است. برای کسانی که نمی‌دانند، در کمیک‌ها واندا دختر مگنیتو، یکی از بزرگترین و قدرتمندترین جهش‌یافته‌ها است و در خط داستانی مجموعه کمیک فوق العاده محبوب House of M، ارتباط تنگاتنگی با آنها دارد.

شاید استودیو مارول سکوت اختیار کرده باشد، اما MyTimeToShineHello، افشاگر قابل اعتماد صنعت سینما به‌تازگی از ادامه داشتن روند ساخت فیلم اسکارلت ویچ خبر داده و گزارش‌های اخیر مبنی بر کنسل شدن پروژه را به‌کلی تکذیب کرده است. او باور دارد که این فیلم به‌شدت مورد انتظار قراره بین دو رویداد کراس اوری Avengers 5 و Avengers: Secret Wars اکران شود و واندا را به چهره‌ اصلی حماسه بعدی (فاز ۷ تا ۹) تبدیل کند.

در حال حاضر آینده اسکارلت ویچ در هاله‌ای از ابهام قرار دارد اما خوشبختانه الیزابت اولسن در چندین مصاحبه نسبت به بازگشت دوباره‌اش به دنیای سینمایی مارول ابراز علاقه کرده است. همچنین این نکته را هم باید در نظر گرفت که برای شخصیتی به قدرتمندی واندا، زیر آوار ماندن نامناسب‌ترین و در عین حال مسخره‌ترین نوع مرگ است. اگرچه او به‌عنوان ابرشرور در دنباله فیلم دکتر استرنج حاضر شد، اما هنوز داستان‌های زیادی برای گفتن وجود دارد، استودیو مارول تنها باید راهی مناسب برای روایت آنها پیدا کند.

دنباله مولتی‌ورسی Doctor Strange in the Multiverse of Madness هم اکنون برای تماشا از دیزنی پلاس در دسترس است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

53 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments