بازی نقش آفرینی Scarlet Nexus و دو عنوان دیگر به گیم پس می‌آیند

استارفیلد برای ژاپنی‌ها بومی‌سازی خواهد شد

بازی نقش آفرینی Scarlet Nexus

مایکروسافت در جریان رویداد Tokyo Game Show اخبار مختلفی را اعلام کرد که یکی از آن‌ها اضافه شدن بازی نقش آفرینی Scarlet Nexus به گیم پس بوده است.

Scarlet Nexus یک بازی اکشن نقش ‌آفرینی است که در ژوئن سال جاری میلادی برای کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم و رایانه‌های شخصی عرضه شد. این عنوان، محصول مشترک بندای نامکو و استودیو توس (Tose) بوده و داستانش در جهانی خیالی روایت می‌شود. موجوداتی به نام The Others حمله کرده و نسل بشر را در آستانه انقراض قرار داده است. در چنین شرایطی، انسان‌ها ارتشی به نام Other Suppression Force را تشکیل داده و سعی می‌کنند مقابلشان بایستند. بد نیست بدانید محصول بندای نامکو به واسطه سیستم مبارزات خود تحسین منتقدان را برانگیخت.

مایکروسافت در جریان کنفرانس خود در 2021 Tokyo Game Show اعلام کرد بازی نقش آفرینی Scarlet Nexus به سرویس ایکس باکس گیم پس آمده و مشترکان می‌توانند پای تجربه‌اش بنشینند. البته محصول بندای نامکو تنها نبوده و دو عنوان دیگر آن را همراهی می‌کنند: اولین عنوان، AI: The Somnium Files نام داشته و المان‌های ماجراجویی را در خود جای داده است. داستان در توکیو جریان داشته و حول محور یک کارآگاه می‌چرخد. او قادر است به ذهن مظنونان نفوذ کرده و با بررسی خاطراتش، به اطلاعات مورد نیاز دست یابد؛ دومین و آخرین عنوان، Mighty Goose نامگذاری شده است. این بازی، در دسته شوتم آپ قرار گرفته و روی یک غاز تمرکز دارد که جایزه‌بگیر است.

اخبار مربوط به بازی نقش آفرینی Scarlet Nexus که در 2021 Tokyo Game Show اعلام شد، به همین مورد خلاصه نمی‌شود. بندای نامکو از اولین بسته الحاقی رونمایی کرده که فعلا DLC 1 نام داشته و قرار است همراه آپدیت ۱.۰۴ از راه برسد. از محتویات بسته الحاقی می‌توان به موارد جدید مانند لباس، سلاح، ۱۰ اپیزود Bonding و Crush Vision اشاره کرد. بسته الحاقی رایگان نیست اما آپدیت رایگان بوده و کاربران به واسطه آن به بیش از ۵۰ چالش جدید دسترسی می‌یابند؛ چالش‌هایی که به پایان رساندشان منجر به دریافت پاداش خواهد شد.

کنفرانس ایکس باکس در 2021 Tokyo Game Show تنها درباره بازی نقش آفرینی Scarlet Nexus نبوده و چند اخبار دیگر هم شامل می‌شود. بتزدا اعلام کرد Starfield برای گیمرهای ژاپنی بومی‌سازی خواهد شد. در همین راستا، نه تنها بیش از ۱۵۰ هزار دیالوگ ترجمه شده‌اند، بلکه بیش از ۳۰۰ بازیگر در دوبله نقش خواهند داشت. این گزاره برای Redfall هم صدق کرده و گیمرهای ژاپنی می‌توانند بدون تسلط بر زبان انگلیسی و به راحتی تجربه‌اش کنند.

فیل اسپنسر (Phil Spencer) مدیر بخش ایکس باکس و شینجی میکامی (Shinji Mikami) یکی از خالقان رزیدنت اویل در بخشی از کنفرانس ایکس باکس در 2021 Tokyo Game Show درباره آینده صنعت گیم در ژاپن صحبت کردند. در ضمن، در کنفرانس اعلام شد سرویس Xbox Cloud Gaming از فردا به ژاپن، استرالیا، برزیل و مکزیک خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا