تماشا کنید: تاریخ انتشار Starfield و اطلاعات تازه درباره این عنوان مورد انتظار

رازهای زیادی برای کشف شدن وجود دارد

بعد از این که مایکروسافت در کنفرانس مشترک خود با بتزدا در E3 2021 از بازی استارفیلد رونمایی کرد، تاریخ انتشار بازی Starfield را به تایید رساند.

کنفرانس مشترک ایکس‌باکس و بتزدا در E3 بدون شک بهترین زمان برای انتشار اطلاعات تازه و البته رونمایی از تاریخ عرضه استارفیلد بود که بتسدا به‌خوبی از پس آن برآمد.

تابدین لحظه مورد انتظارترین عنوان سال ۲۰۲۲ میلادی عنوان Starfield به‌حساب می‌آید که پس از مدت‌ها انتظار بالاخره تاریخ انتشار آن مشخص شد. این عنوان را می‌توان نمونه فوق پیشرفته و تلفیقی Fallout و The Elder Scrolls نامید. تاریخ انتشار Starfield توسط تاد هاوارد (Todd Howard) کارگردان این بازی و همانطور که در تریلر نمایش داده شده در E3 مشاهده شد، در تاریخ ۱۱ نوامبر سال ۲۰۲۲، برابر با ۲۰ آبان ۱۴۰۱ تعیین شده است.

اولین تریلر منتشر شده از عنوان Starfield‌ دید خوبی نسبت به این عنوان بزرگ جهان باز و ماجراجویانه بتزدا در اختیار ما قرار می‌دهد. ما در این تریلر شاهد فضانوردی با لباس‌های پیشرفته طی سفر فضایی بسیار مهم هستیم. ما همچنین در تریلر مطلع شدیم که این عنوان در انحصار مایکروسافت بوده و تنها برای کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس و ویندوز منتشر خواهد شد و در ادامه نیز مایکروسافت تاکید داشت که عنوان Starfield انحصاری بوده و برای پلی استیشن ۵ منتشر نخواهد شد. مایکروسافت همچنین اعلام کرد که این بازی از اولین روز عرضه به سرویس Xbox Game Pass افزوده خواهد شد.

تاد هاوارد درکنار رونمایی از تاریخ انتشار Starfield، جزئیاتی درباره کلیت داستان این بازی در اختیار ما قرار داد که از اهمیت کلیت داستان بازی در کنار تکنولوژی نسل نهم، جلوه‌های بصری و پیشرفت‌های فنی برای ما سخن می‌گوید. شما نیز می‌توانید سخنان هاوارد را در ادامه مطالعه کنید.

بازی Starfield درباره گروهی از کاوشگران با نام Constellation، آخرین گروه کاوشگران فضاییست. ما با عنوان نقش آفرینی نسل بعدی روبه‌رو هستیم که در آن شما می‌توانید هرکس که می‌خواهید باشید، هرجا که می‌خواهید بروید، داستان ما را تجربه کنید و همزمان داستان خود را شکل دهید. بازی Starfield درباره امید، انسانیت مشترک ما و تلاش برای یافتن پاسخ بزرگ‌ترین راز زندگی‌ست.

با توجه به سخنان تاد هاوارد، ما با عنوانی بسیار گسترده روبه‌رو هستیم و کارهای زیادی برای انجام دادن در دنیای وسیع Starfield وجود دارد. عنوان The Elder Scrolls V: Skyrim از طرف تیم بتزدا در سال ۲۰۱۱ به انتشار رسیده و عظمت دنیا و اعمال قابل انجام در این بازی به‌قدری زیاد هستند که پس از گذشت ۱۰ سال شما هنوز می‌توانید از این عنوان لذت ببرید و حال این موضوع را در نظر داشته باشید که ما در ابتدای تریلر عنوان Starfield شاهد عبارت «دنیایی کاملا جدید، ۲۵ سال دردست توسعه» هستیم که می‌تواند نبوغ بی حد و اندازه بتزدا را به ما گوش‌زد کند.

از سوی دیگر ما با عنوانی آینده نگر روبه‌رو هستیم که بدون شک جای کار بیشتری نسبت به‌دنیایی وابسته به گذشتگان داشته و تکنولوژی نسل نهم در برابر تکنولوژی نسل هفتم و پیوند با نبوغ بتزدا می‌تواند شاهکاری را پدید آورد که تابه‌حال در تاریخ بازی‌های ویدیویی دیده نشده است.

عنوان Starfield اولین بار در سال ۲۰۱۸ همزمان با نسخه بعدی سری The Elder Scrolls معرفی شد و جالب است بدانید که Starfield اولین IP شرکت بتزدا پس از ۲۵ سال است.

از آنجایی که بتزدا سال‌های بسیار زیادی روی این عنوان کار کرده، بدون شک انتظارات ما نیز بسیار بالا بوده و منتظر شاهکاری انقلابی از طرف بتزاد و مایکروسافت هستیم. فاصله نسبتا زیادی تا تاریخ انتشار Starfield باقی مانده و تردیدی نیست که تا پیش از انتشار بازی در سال آینده با انبوهی از تریلرهای جدید از جمله تریلر گیم‌پلی این عنوان روبه‌رو خواهیم شد که باعث می‌شود صبر ما ثانیه به ثانیه برای تجربه این عنوان کم‌تر شود. فکر می‌کنید عنوان Starfield می‌تواند به موفقیت برسد؟ چه انتظاراتی از این عنوان دارید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا