تلاش برای نجات توکیو در اولین ویدیوی گیم‌پلی GhostWire: Tokyo

جدیدترین بازی خالق رزیدنت ایول از دوربین اول شخص بهره می‌برد

تلاش برای نجات توکیو در اولین ویدیوی گیم‌پلی GhostWire: Tokyo سورنا رضایی ۰ ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی

استودیوی تانگو گیم‌ورکس با همکاری سونی اولین ویدیوی گیم‌پلی GhostWire: Tokyo را در جریان رویداد The Future of Gaming به نمایش گذاشت.

شینجی میکامی (Shinji Mikami) پس از سال‌ها فعالیت در سال ۲۰۰۴ میلادی از کپکام جدا شد و به فعالیت در شرکت‌های دیگر پرداخت. او نهایتا استودیوی خود را با نام تانگو گیم‌ورکس در سال ۲۰۱۰ تاسیس کرد. این استودیو نخستین محصول خود را تحت عنوان The Evil Within چهار سال بعد به بازارهای جهانی فرستاد. موفقیت‌های آن به ساخت یک دنباله منجر شد که امروزه با نام The Evil Within 2 شناخته می‌شود. تانگو گیم‌ورکس در حال حاضر روی یک بازی اکشن و ماجراجویی کار می‌کند که GhostWire: Tokyo نام دارد. این محصول برای نخستین بار در جریان کنفرانس بتزدا در E3 2019 به نمایش درآمد.

استودیوی تانگو گیم‌ورکس و سونی در جریان رویداد The Future of Gaming اولین ویدیوی گیم‌پلی GhostWire: Tokyo را برای علاقه‌مندان به نمایش گذاشتند. این ویدیو در حدود ۲ دقیقه زمان داشته و شخصیت اصلی داستان را در حال مبارزه با دشمنان مختلف نشان می‌دهد. او قادر است از جادو و تیر و کمان برای کشتن اهداف مد نظر استفاده کند. اینکه تیر و کمان تنها سلاح موجود است یا ابزارهای نظامی دیگری هم در بازی قرار گرفته‌اند فعلا مشخص نیست. دیگر نکته‌ی مهمی که ویدیو در خود جای داده، به دوربین بازی مربوط می‌شود. GhostWire برخلاف محصولات پیشین تانگو گیم‌ورکس از دوربین اول شخص بهره می‌برد.

داستان GhostWire: Tokyo در شهر توکیو جریان دارد. شهروندان به شکل مرموزی ناپدید می‌شوند و وظیفه‌ی شخصیت اصلی است تا دلیل این اتفاق را پیدا کند. در ضمن، این بازی در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه می‌شود. از آن‌جایی که در اولین ویدیوی گیم‌پلی هیچ اشاره‌ای به انحصاری بودن نشد، می‌توان انتظار داشت ساخته‌ی جدید تانگو گیم‌ورکس برای پلتفرم‌هایی غیر از پلی‌استیشن 5 هم در دسترس قرار بگیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا