#مهسا_امینی

ویژه برنامه پوشش زنده سرگرمی از مراسم EA Play Live 2020 | ساعت ۰۲:۴۵ بامداد جمعه ۳۰ خرداد

لایو یوتیوب و اینستاگرام سرگرمی از رویداد امشب EA Play Live را از دست ندهید

ویژه برنامه پوشش زنده سرگرمی از مراسم EA Play Live 2020 | ساعت ۰۲:۴۵ بامداد جمعه ۳۰ خرداد مهسا سپاهی ۰ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی

همان‌طور که می‌دانید امشب با برگزاری مراسم EA Play Live 2020 از سوی الکترونیک آرتز، از برنامه‌ها و بازی‌های آینده‌ی این شرکت بازی‌سازی رونمایی می‌شود. مثل همیشه، تیم سرگرمی این رویداد را به صورت زنده و ویدیویی از یوتیوب و اینستاگرام پوشش خواهد داد.

شرکت الکترونیک آرتز یکی از شناخته‌شده‌ترین و موفق‌ترین‌ توسعه‌دهنده‌های دنیای ویدیوگیم محسوب می‌شود که هر سال در رویداد EA Play از برنامه‌های آینده‌ی خود رونمایی می‌کند. در رویداد امشب که به صورت رسمی از ساعت ۰۳:۳۰ پخش می‌شود، قرار است بازی‌های در دست ساخت این استودیو و سورپرایزهای دیگر الکترونیک آرتز به مخاطبان این برنامه معرفی شود. انتظار می‌رود یکی از بازی‌هایی که در مراسم EA Play Live 2020 معرفی می‌شود، FIFA 21 باشد. همچنین، بعید نیست توسعه‌دهندگان از برنامه‌های آینده‌ی بازی پرطرفدار Apex Legends هم رونمایی کنند از قابلیت کراس‌پلی با سایر کنسول‌ها و به خصوص پی‌سی که بسیاری انتظار آن را می‌کشند تا نسخه‌ی نسل بعدی بازی.

یکی از جذاب‌ترین آثار الکترونیک آرتز، سری Battlefield به‌حساب می‌آید که تاکنون نسخه‌های زیادی از آن منتشر و آخرین ورژن آن تحت عنوان Battlefield V در سال ۲۰۱۸ عرضه شده است. احتمال آن‌که نسخه‌ی بعدی این فرنچایز در EA Play Live 2020 معرفی شود بعید به‌نظر نمی‌رسد و ممکن است امشب شاهد رونمایی از Battlefield بعدی باشیم. علاوه‌بر بازی‌های ذکر شده، پیش‌بینی می‌شود تعدادی از عناوین در دست ساخت الکترونیک آرتز هم به مخاطبین این برنامه معرفی شود. تمامی احتمالات و شایعات پیرامون EA Play Live 2020 امشب توسط تیم سرگرمی بررسی می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند ۴۵ دقیقه زودتر از برنامه‌ی اصلی، با ما به صورت زنده همراه باشند.

رویداد EA Play Live 2020 در ۳۰ خرداد راس ساعت ۰۳:۳۰ بامداد جمعه به وقت ایران آغاز می‌شود. اما سرگرمی از ۴۵ دقیقه قبل از شروع مراسم، برنامه‌ای ویژه دارد و ما این رویداد را به صورت زنده و ویدیویی از طریق یوتیوب و اینستاگرام پوشش خواهیم داد. تحریریه‌ی سرگرمی در این پوشش زنده حضور پیدا خواهند کرد و حواشی قبل، حین و بعد از رویداد را برای شما گزارش خواهند داد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا