#مهسا_امینی

تخفیف ویژه اشتراک EA Play برای پلی‌استیشن

فقط با پرداخت یک دلار عضو این سرویس شوید!

اشتراک EA Play

بر اساس تازه‌ترین تخفیف‌های فروشگاه پلی‌استیشن، کاربران تنها با پرداخت مبلغ ناچیز یک دلار می‌توانند اشتراک یک ماهه سرویس EA Play را خریداری کنند.

به دنبال راه‌اندازی ایکس‌باکس گیم پس و موفقیت چشمگیر آن، چند سالی است که توجه بازیکنان به سرویس‌های اشتراکی معطوف شده است. یکی از این سرویس‌ها، EA Play نام دارد که توسط کمپانی الکترونیک آرتز برای تمامی پلتفرم‌ها عرضه شده و یک سری امکانات و مزایای ارزشمندی را برای کاربران خود به ارمغان می‌آورد. حال در صورتی که صاحب یکی از کنسول‌های نسل هشتم و نهم پلی‌استیشن هستید، خبر خوب این است که به لطف تخفیف جدید فروشگاه پلی‌استیشن، برای مدت محدودی می‌توانید فقط با پرداخت یک دلار به مدت یک ماه در این سرویس عضو شوید.

طبق اعلام شرکت سونی، این پیشنهاد تنها روز هشتم مهر ماه سال جاری (مصادف با سی‌ام سپتامبر سال ۲۰۲۱) ادامه خواهد داشت. با توجه به اینکه کمپانی الکترونیک آرتز عناوین جدید زیاد و متنوعی را در ماه‌های آینده روانه بازار خواهد کرد، بهتر است این فرصت طلایی را از دست ندهید و همین حالا اشتراک یک ماهه سرویس مزبور را خریداری کنید. در نظر داشته باشید که این تخفیف مختص کاربران پلی‌استیشن بوده و هم‌اکنون خبری از ارائه‌ی آن برای بازیکنان سایر پلتفرم‌ها نیست.

این سرویس شامل اغلب آثار شرکت الکترونیک آرتز بوده و که مشترکین به رایگان می‌توانند نسخه‌ی کامل آن‌ها را روی پلتفرم‌های خود تجربه کنند. از جمله بزرگ‌ترین عناوین حاضر در آن  می‌توان به تایتانفال ۲، نید فور اسپید هیت، فیفا ۲۱ و استار وارز فالن اوردر اشاره کرد. همچنین، مجموعه‌های پرطرفدار کمپانی الکترونیک آرتز همچون بتلفیلد، Madden NFL و Command & Conquer و The Sims نیز در این سرویس اشتراکی حضور دارند. نکته قابل توجه این است که کاتالوگ این سرویس ثابت نبوده و به مرور دستخوش تغییراتی می‌شود؛ به طوری که با گذشت چند ماه از عرضه‌ی بازی‌های جدید الکترونیک آرتز، شاهد انتشار آن‌ها روی این سرویس نیز هستیم.

در کنار مزیت فوق، مشترکین سرویس EA Play در هنگام خرید هر یک از بازی‌های الکترونیک آرتز مشمول تخفیف ۱۰ درصدی می‌شوند. این موضوع منحصر به بازی‌های قدیمی نیست و حتی در صورت پیش خرید هم می‌توانید عناوین مورد نظر را با تخفیف ده درصدی خریداری کنید. در کنار این موارد، الکترونیک آرتز هر از گاهی یک سری چالش و پاداش‌هایی را برای کاربران خود در نظر می‌گیرد که ارزش عضویت در این سرویس را چندین برابر کرده است. به عنوان مثال، مشترکین چند روز قبل از عرضه‌ی عمومی بازی‌های شرکت به مدت ده ساعت فرصت دارند تا نسخه‌ی کامل و نهایی آن‌ها را به صورت رایگان امتحان کنند. به لطف این ویژگی، شما ابتدا به تجربه‌ی بازی می‌پردازید و سپس درباره خرید و یا عدم خرید آن تصمیم می‌گیرید.

در همین راستا، لازم به ذکر است که ساعاتی پیش نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی مورد انتظار FIFA 22 برای کاربران الکترونیک آرتز پلی عرضه شد. از این رو، مشترکین این سرویس هم‌اکنون به مدت ده ساعت می‌توانند جدیدترین بازی سری فیفا را روی پلتفرم‌های خود تجربه کنند. طبق روال همیشه، تمامی دستاورد‌ها و پیشرفت‌ها شما در طول این مدت ذخیره شده و در صورت خرید بازی، به نسخه‌ی نهایی منتقل می‌شود. نسخه‌ی عمومی و کامل بازی هم در روز ۹ مهر امسال (مصادف با یکن اکتبر) برای پلتفرم‌های هدف منتشر خواهد شد.

اشتراک EA Play بازی فیفا 22

در این میان، بد نیست اشاره کنم که در پی همکاری مایکروسافت و الکترونیک آرتز، از چندی پیش سرویس اشتراکی ایکس‌باکس گیم پس با EA Play ادغام شده و در حال حاضر مشترکین گیم پس آلتیمیت به رایگان می‌توانند از تمامی مزایای هر دو سرویس مذکور بهره‌مند شوند. شواهد امر گویای این موضوع است که ترکیب این دو یک اقدام دو سر برد برای ردموندی‌ها و الکترونیک آرتز برشمرده می‌شود؛ به خصوص که مایکروسافت به مرور بازی‌های متنوع و جدیدی را به آن اضافه می‌کنند. این همکاری نه تنها تعداد مشترکین الکترونیک آرتز پلی را چند برابر کرده، بلکه افراد بیشتری نیز به عضویت در ایکس باکس گیم پس آلتیمیت تشویق می‌کند.

البته، اشتراک الکترونیک آرتز پلی به صورت جداگانه برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم ایکس نیز به فروش می‌رسد و بر این اساس، برای دسترسی به امکانات آن، هیچ اجباری برای عضویت در گیم پس آلتیمیت نیست. گفتنی است که قیمت آن در شرایط عادی برای یک ماه و یک سال به ترتیب برابر با ۵ و ۳۰ دلار است. علاوه بر این‌ها، دارندگان پلتفرم رایانه‌ی شخصی نیز قادر به عضویت در این سرویس هستند که جدا از آن، یک اشتراک ویژه به نام الکترونیک آرتز پلی پرو با امکانات بیشتر برای پی‌سی بازها در نظر گرفته شده است.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با اشتراک EA Play چیست؟ به نظر شما، آیا این سرویس ارزش خرید و عضویت را دارد؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا