#مهسا_امینی

نحوه اجرای بازی فیفا ۲۲ پیش از انتشار رسمی

آموزش دسترسی به نسخه Early Access

نسخه ارلی اکسس فیفا ۲۲

تاریخ انتشار محبوب‌ترین بازی ورزشی سال نزدیک است و از همین حالا بسیاری از کاربران پیش دستی کرده و به تجربه بازی فیفا ۲۲ پیش از انتشار رسمی پرداخته‌اند. با ما همراه باشید تا شما نیز به این جمع بپیوندید.

کم‌تر از ۱۰ روز تا انتشار رسمی بازی فیفا ۲۲ باقی مانده و مثل هر سال، طرفداران دنیای فوتبال و بازی‌های ویدیویی بسیار برای آن هیجان زده بوده و درحال پیش خرید این سری بازی محبوب ورزشی هستند و بسیاری نیز از همین حالا به تجربه آن پرداخته و در نظر ندارند حتی یک ثانیه از آن دور بمانند. از همین رو ما قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه این بازی را مانند بسیاری دیگر پیش از انتشار رسمی به دست آورده و به تجربه آن بپردازید.

پیش از هرچیز و پرداخت به جزئیات، این را در نظر داشته باشید که برای تجربه بازی فیفا ۲۲ از امروز، شما حتما باید اشتراک EA Play فعال داشته باشید. شما حتی اگر نسخه آلتیمیت این بازی را پیش خرید کرده باشید، نمی‌توانید بدون اشتراک EA Play فعال به تجربه آن از همین امروز بپردازید. اگر اشتراک EA Play را خریداری کرده‌اید، با ما همراه باشید تا خیلی سریع و پیش از بسیاری از کاربران به تجربه FIFA 22 بپردازید.

اگر از کاربران ایکس باکس و رایانه‌های شخصی هستید، دارا بودن اشتراک ایکس باکس گیم پس آلتیمیت نیز کفایت کرده و دقیقا مانند اشتراک EA Play عمل می‌کند.

نحوه اجرای بازی FIFA 22 پیش از انتشار رسمی

ایکس باکس

اگر کاربر ایکس باکس هستید، با مراجعه به بخش ایکس باکس گیم پس، بازی فیفا ۲۲ را چک کرده و در صورتی که نسخه Early Access این بازی برای منطقه شما در دسترس باشد، می‌توانید آن را دانلود کرده و بازی کنید. این نکته را نیز باید ذکر کرد که اگر این بازی در دسترس قرار گیرد، احتمالا در اولین صفحه بخش ایکس باکس گیم پس، در قسمت بالا این بازی را مشاهده کنید. در سوی دیگر اگر هیچ اثری از این بازی نیست، یعنی نسخه ارلی اکسس بازی FIFA 22 برای منطقه شما در دسترس قرار نگرفته و احتمالا باید تا عرضه جهانی منتظر بمانید.

پلی استیشن

در کنسول‌های نسل هشتم و نسل نهمی پلی استیشن، می‌توانید بازی فیفا ۲۲ را در بخش Demo در فروشگاه پلی استیشن پیدا کرده و به راحتی آن را دانلود کند. از نو و مانند ایکس باکس، اگر این بازی در بخش دمو وجود نداشت، یعنی این بازی هنوز در منطقه شما در دسترس نیست.

رایانه‌های شخصی

کاربران رایانه‌های شخصی می‌توانند با استفاده از بخش EA Play در برنامه ایکس باکس این بازی را پیدا کنند. در ویندوز ۱۰ به راحتی برنامه ایکس باکس را اجرا و به بخش EA Play مراجعه کنید و شما در بخش Game Trials می‌توانید بازی‌هایی چون Madden 22 و FIFA 22 را مشاهده و دانلود کنید.

این نکته را نیز در نظر بگیرید که برای اجرای بازی‌های EA Play، شما باید حتما EA Desktop App را روی رایانه خود نصب کنید و این نکته برای کسانی که اشتراک EA Play را از طریق ایکس باکس گیم پس آلتیمیت دریافت کرده‌اند ضروری‌تر است. در سوی دیگر اگر اشتراک EA Play را به‌صورت جداگانه از اشتراک گیم پس خریداری کرده‌اید، می‌توانید با استفاده از نرم افزار Origin به تجربه بازی فیفا ۲۲ پیش از انتشار رسمی بپردازید.

بازی FIFA 22 در تاریخ جمعه ۱ اکتبر، برابر با ۹ مهر ماه به‌طور رسمی برای کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵، کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و نینتندو سوییچ و همینطور رایانه‌های شخصی و گوگل استادیا منتشر خواهد شد. شما همچنین می‌توانید با خریداری نسخه آلتیمیت این بازی، آن را از روز ۲۷ سپتامبر، برابر با ۵ مهر تجربه کنید. آیا شما بازی فیفا ۲۲ را تجربه کرده‌اید یا تا ۹ مهر ماه منتظر می‌مانید؟ منتظر نظرات و تجربیات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا