برگزیده
📣 پخش زنده زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

افزایش قیمت اشتراک EA Play در برخی کشورها

تا ۸۰ درصد

افزایش قیمت اشتراک EA Play در برخی کشورها ۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
قیمت اشتراک EA Play

بر اساس بیانیه اخیر شرکت الکترونیک آرتز، قیمت اشتراک EA Play در برخی کشورها تا ۸۰ درصد افزایش پیدا می‌کند.

سرویس اشتراکی الکترونیک آرتز تحت عنوان EA Play یکی از سرویس‌های مشابه گیم پس و پلی استیشن پلاس بوده که کاربر می‌تواند با پرداخت هزینه به نسبت ناچیز و تهیه اشتراک‌های ماهانه یا سالانه،، به آرشیوی ارزشمند از بازی‌های کمپانی EA به طور رایگان دسترسی پیدا داشته باشد.

قیمت اشتراک ماهانه و سالانه این اشتراک به ترتیب برابر با ۵ و ۳۰ دلار بوده که به نظر می‌رسد به دنبال تورم جهانی و افزایش هزینه ساخت بازی‌ها، شرکت الکترونیک آرتز به ناچار مجبور شده تا قیمت اشتراک خود را در برخی از کشورها نزدیک به دو برابر افزایش دهد.

با استناد بر بیانیه اخیر الکترونیک آرتز، از تاریخ ۱۰ ماه می سال جاری میلادی (۲۱ اردیبهشت ماه پیش‌رو)، سرویس اشتراکی EA Play حدود ۸۰ درصد افزایش پیدا می‌کند. بر این اساس، اشتراک یک ساله استاندارد، از ۳۰ دلار به ۴۰ دلار و اشتراک یک ساله سرویس EA Play Pro نیز از ساله از ۱۰۰ دلار به ۱۲۰ دلار افزایش می‌یابد.

بهتر است بدانید سرویس استاندارد EA Play شامل اغلب آثار شرکت الکترونیک آرتز بوده و مشترکین به صورت رایگان می‌توانند نسخه‌ کامل آن‌ها را روی پلتفرم‌های خود تجربه کنند. همچنین، به طور معمول با گذشت چیزی بیش از ۶ یا ۸ ماه از انتشار آثار جدید این کمپانی، آن‌ها به این سرویس اضافه می‌شوند.

در کنار مزیت فوق، مشترکین EA Play در هنگام خرید هر یک از بازی‌های الکترونیک آرتز مشمول تخفیف ۱۰ درصدی می‌شوند. این موضوع منحصر به بازی‌های قدیمی نیست و حتی در صورت پیش خرید هم می‌توانید عناوین مورد نظر را با تخفیف ده درصدی تهیه کنید. سرویس ویژه EA Play Pro نیز در انحصار کامپیوتر بوده و در کنار امکانات مذکور، شامل تمام بازی‌های این شرکت، بازی‌های قدیمی و جدید، می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments