سم ریمی بهترین کارگردان ممکن برای فیلم Doctor Strange 2 است

تهیه کننده دنباله فیلم دکتر استرنج از استعداد سم ریمی می‌گوید

سم ریمی بهترین کارگردان ممکن برای فیلم Doctor Strange 2 است نرگس کریمی پور ۱ ۰۵ اسفند ۱۴۰۰ مارول
سم ریمی

ریچی پالمر تهیه کننده دنباله فیلم دکتر استرنج عنوان کرده است که سم ریمی بهترین کارگردان ممکن برای فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness بوده است. دنباله فیلم دکتر استرنج یکی از موردانتظارترین آثار سینمایی سال جاری بوده و بدون شک یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های استودیو مارول در کل تاریخ خلق دنیای سینمایی مارول خواهد بود. بسیاری از اعضای تیم سازندگان نسخه پیشین در خلق دومین قسمت فیلم دکتر استرنج بازگشته‌اند تا باری دیگر به آفرینش یک شاهکار بزرگ کمک کنند. با این تفاوت که این بار خالق سه‌گانه شگفت انگیز مرد عنکبوتی، سم ریمی وظیفه کارگردانی این اثر را برعهده خواهد داشت. 

فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness سرانجام اتفاقات سه اثر پیشین مارول، سریال وانداویژن، سریال لوکی و در نهایت فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست را مشخص خواهد کرد و دنباله داستان آن‌ها را مطرح می‌کند. پس از اتفاقاتی که در فیلم مردعنکبوتی دور از خانه رخ داد به نظر می‌رسد که اکنون دکتر استرنج به دردسر افتاده و باید به همراه تیمی قدرتمند که از اسکارلت ویچ، وانگ و ایرقهرمان جوان مارول آمریکا چاوز تشکیل شده، در مقابل خطرات ناشی از باز شدن درب‌های مولتی‌ورس ایستادگی کنند. 

پس از اتفاقی که در پایان فیلم مردعنکبوتی دور از خانه رخ داد دکتر استرنج مجبور شد تا حافظه تمام مردم جهان را در رابطه با هویت پیتر پارکر عوض کند و به همین دلیل ظاهرا درگیر ماجراهای عجیبی خواهد شد. هم اکنون تهیه کننده فیلم دکتر استرنج ۲ عنوان کرده است که پیوستن سم ریمی به عنوان کارگردان به تیم دکتر استرنج ۲ در اصل یک رویا بوده که به حقیقت پیوسته است. به عقیده او هیچ شخص دیگری مانند سم ریمی قادر نخواهد بود تا دنباله این اثر را با توجه ارتباط داستانی آن با دیگر پروژه‌های مارول مانند فرنچایز مردعنکبوتی، بسازد. 

به گفته این تهیه کننده سم ریمی یکی از بزرگ‌ترین پدرخوانده‌های مارول بوده و هیچ مهم نیست اثری که او می‌سازد در چه ژانری باشد، عاشقانه، کمدی، علمی تخیلی یا ترسناک، این هنرمند بهترین کارگردان با بهترین حس هنری برای چنین پروژه‌ای است. 

 سم ریمی در ابتدا نام خود را در ژانر ترسناک با فرانچایز The Evil Dead بر سر زبان‌ها انداخت، او سپس با ساخته اصلی خود Darkman و اولین بار آوردن داستان مرد عنکبوتی به صفحه نمایش بزرگ موفقیت زیادی در دنیای فیلم‌های کامیک پیدا کرد. اکنون یا پیوند خوردن ژانر ترسناک و ژانر ابرقهرمانی در فیلم دکتر استرنج ۲ به نظر می‌رسد که دکتر استرنج به سم ریمی کمک می‌کند که به هویت اصلی خود بازگردد. 

یکی دیگر از نکاتی که این تهیه کننده در صحبت‌های خود در رابطه با سم ریمی به آن اشاره کرد، استعداد سم ریمی بر ژانرهای متفاوت بود. همانطور که الیزابت اولسون و دیگر اعضای تیم فیلم دکتر استرنج به آن اشاره کرده‌اند، این اثر ترسناک‌ترین فیلم دنیای سینمایی مارول خواهد بود و به همین دلیل سم ریمی با توجه به کارنامه هنری خود بهترین شخص برای کارگردانی این فیلم است. 

بررسی تریلر فیلم دکتر استرنج 2 | Doctor Strange 2
بررسی تریلر فیلم Doctor Strange 2 همراه با ویدیو اختصاصی رسانه سرگرمی
0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا