آیا بازی Saints Row 5 به زودی معرفی خواهد شد؟

انتظار به پایان می‌رسد؟

آیا بازی Saints Row 5 به زودی معرفی خواهد شد؟ نریمان هروی ۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
Saints Row 5

به نظر می‌رسد که اگر همه چیز طبق پیش‌بینی رخ دهد، طرفداران این سری تا چند هفته‌ی دیگر می‌توانند شاهد رونمایی از Saints Row 5 باشند!

با اینکه هنوز هیچ گزارشی مرتبط با عرضه‌ی پنجمین نسخه از این سری بازی‌ جهان‌باز، منتشر نشده است، اما Koch Media (کمپانی مادر Deep Silver) مشغول آماده‌سازی برای یک رویداد در آینده‌ای نزدیک است. بسیاری‌ها نیز به همین دلیل، امید دارند تا بازی Saints Row 5 در همین رویداد معرفی گردد.

امروز اکانت توییتر Summer Game Fest اعلام کرد که به زودی رویداد جدیدی به نام “Koch Primetime Gaming Stream” را میزبانی خواهد کرد. البته هیچ اطلاعاتی به جز تاریخ برگزاری این رویداد، منتشر نشد. این رویداد روز ۲۱ خرداد (مصادف با ۱۱ ژوئن) برگزار خواهد شد. همچنین وبسایتی نیز در تصویر مخصوص این رویداد قرار دارد که ظاهرا قرار است تا به یک کانال توییچ منتهی شود.

 

در حال حاضر، ما هیچ چیزی را در مورد بازی Saints Row 5 نمی‌دانیم و صرفا می‌شود حدس زد که این بازی، مراحل تولید خود را سپری می‌کند.استودیوی Volition هم که ید طولایی در توسعه‌ی بازی‌های Saints Row دارد نیز قاعدتا مشغول ساخت نسخه‌ی پنجم است و صرفا فعلا باید منتظر رویداد Koch Media باشیم و ببینیم که آیا آنان برنامه‌ای برای معرفی دارند یا خیر.

البته بهتر است که طرفداران این سری، زیاد صابون به دل خود نزنند! شایان ذکر است که آی‌پی‌ها و بازی‌های نسبتا زیادی تحت کنترل Koch Media هستند و هیچ تضمینی مبنی بر حضور Saints Row 5 در این رویداد، وجود ندارد. از بازی‌های جالب‌توجه و نسبتا شاخص این کمپانی، می‌توان به Dead Island 2،Metro و Kingdom Come اشاره داشت.

شما در مورد این خبر چه فکری می‌کنید؟ آیا امیدوارید که بازی Saints Row 5 در همین رویداد معرفی شود؟ راستی شما کدام‌یک از بازی‌های کمپانی Koch Media را بیشتر دوست دارید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا