#مهسا_امینی

جزئیات تازه‌ای از پروتاگونیست Stalker 2 منتشر شد

او اسکیف نام دارد

پروتاگونیست Stalker 2

استودیوی اوکراینی جی‌اس‌سی گیم ورلد با انتشار یک پست در وب سایت Xbox، جزئیات جدیدی را از پروتاگونیست Stalker 2 منتشر کرد.

جی‌اس‌سی گیم ورلد در جریان Xbox Games Showcase به انتظار چندین و چند ساله‌ی طرفداران خاتمه داد و نخستین تیزر Stalker 2 را به نمایش گذاشت. این استودیوی اوکراینی همچنین اعلام کرد خبری از نسخه‌های پلی‌استیشن نبوده و جدیدترین محصولش را تنها برای کنسول‌های ایکس‌باکس و رایانه‌ها شخصی عرضه می‌کند. رویه‌ی سازندگان از آن زمان تاکنون دچار تغییر شده و هر از چند گاهی شاهد انتشار اطلاعات یا تیزر جدید هستیم.

جی‌اس‌سی گیم ورلد با انتشار یک پست در وب سایت رسمی Xbox، جزئیات جدیدی را از Stalker 2 به اشتراک گذاشت. با توجه به متن، پروتاگونیست این بازی یک شخصیت کاملا جدید است که با اسم رمز اسکیف شناخته می‌شود. سازندگان همچنین اعلام کردند تیزری که اواسط دی ماه به فضای مجازی راه یافت، داخل یک مدرسه‌ی متروکه واقع در پریپیت را به تصویر می‌کشد. این شهر در پی انفجار هسته‌ای و تغییراتی که روی محیط و موجودات به وجود آمد، به مکانی بسیار خطرناک تبدیل شده است. از همین رو، هیچ فردی با پای خودش به پریپیت نمی‌آید، مگر اینکه هدف خاصی را دنبال می‌کند. با وجود تهدیدهای مختلف، پریپیت به صورت کامل تخلیه نشده است؛ موضوعی که در جریان تیزر به آن اشاره می‌شود. اگر به یاد داشته باشید، شخصیت اصلی در جریان ورود به ساختمان مدرسه با یک آتش روشن و گیتاری در کنارش مواجه شد.

برون‌پاشی یا به اصطلاح Emission، به رویدادی گفته می‌شود که در جریان آن مقدار زیادی انرژی از مرکز The Zone آزاد می‌شود. برون‌پاشی هر از چند گاهی رخ می‌دهد، بسیار خطرناک بوده و می‌تواند موجودات زنده از جمله پروتاگونیست Stalker 2 را در لحظه بکشد. وقتی اولین نشانه‌های برون‌پاشی در اطراف محیط آشکار می‌شود، استاکرها باید در سریع‌ترین زمان ممکن خود را به مکانی امن برسانند، در غیر این صورت کشته می‌شوند. دلیل عجله‌ی اسکیف در تیزر همین است. او متوجه‌ی برون‌پاشی شده و داخل مدرسه دنبال یک پناهگاه می‌گردد. در ضمن، آهنگی که برای تیزر انتخاب شده، Life Line نام داشته و اثر یک گروه راک روسی به نام Splean است. این آهنگ در عین حال که ناراحت‌کننده است، شنونده را به وجد می‌آورد. طبق اعلام سازندگان، همین ویژگی باعث شد روی تیزر قرار بگیرد.

سازنده‌ی Stalker 2 در بخش پایانی پست اعلام کرد روند توسعه‌ی بازی به خوبی پیش می‌رود و نسخه‌های کنسولی از قابلیت‌های مختلف مانند ردیابی پرتو پشتیبانی خواهند کرد. جی‌اس‌سی گیم ورلد همچنین تاکید داشت هدف سازندگان، ارائه‌ی بهترین تجربه‌ی ممکن است. در ضمن، نویسنده‌ی مطلب هیچ اشاره‌ای به تاریخ دقیق انتشار نداشت اما به طرفداران اطمینان داد نسخه‌ی دوم Stalker در روز عرضه به سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا