1%
  • 10/10

جزئیات هیجان انگیز جدیدی از داستان فیلم Spider-Man 4 منتشر شد

هنوز خبری از تاریخ اکران نیست!!

جزئیات هیجان انگیز جدیدی از داستان فیلم Spider-Man 4 منتشر شد ۴ ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
داستان فیلم Spider-Man 4

با اینکه استودیو مارول هنوز سکوت خود را نشکسته، اما افشاگران به‌تازگی مدعی شدند که داستان فیلم Spider-Man 4 قراره دو رویداد کراس اوری فاز ششم را راه اندازی کند.

چند هفته پیش اختلاف نظر سونی و استودیو مارول بر سر داستان فیلم Spider-Man 4 حسابی بین طرفداران سروصدا کرده بود و واکنش‌های منفی زیادی هم به‌همراه داشت. در حالی که استودیو مارول سعی دارد با تبدیل کردن کینگ پین به شهردار جدید شهر نیویورک و جان بخشیدن به یکی از محبوب‌ترین کمیک‌های دردویل، داستانی در سطح خیابان روایت کند، سونی پیکچرز قصد دارد به‌منظور تکرار موفقیت تجاری Spider-Man: No Way Home، باری دیگر اسپایدرمن توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) را به پرده نقره‌ای بازگرداند و سه‌گانه دوم را به یک ماجراجویی مولتی‌ورسی دیگر تبدیل کند.

خوشبختانه الکس پرز (Alex Perez)، افشاگر قابل اعتماد صنعت سینما اندکی بعد از خبرساز شدن این شایعه، تایید کرد که همه‌چیز مطابق برنامه‌های استودیو مارول پیش می‌رود و سه‌گانه دوم اسپایدرمن روایت‌گر داستانی در سطح خیابان با حضور دردویل و کینگ پین خواهد بود. اسپایدرمن توبی مگوایر و اندرو گارفیلد نیز در یکی از فیلم‌های به‌شدت مورد انتظار Spider-Man: Beyond the Spider-Verse و Avengers: Secret Wars بازخواهند گشت.

حالا بعد از گذشت چند هفته، دنیل ریچتمن (Daniel Ritchman) در گزارشی جدید تایید کرده که فیلمنامه همچنان در حال نگارش است و قراره داستان دو رویداد کراس اوری بزرگ فاز ششم، یعنی Avengers 5 و Avengers: Secret Wars را راه اندازی کند. به‌همین خاطر هم استودیو مارول دنبال راهی است تا سه‌گانه دوم اسپایدرمن را قبل از اکران انتقام جویان در سال ۲۰۲۶ آغاز کند.

از داستان فیلم Spider-Man 4 چه می‌دانیم؟ در حال حاضر اطلاعات رسمی در دست نیست، اما به‌گفته افشاگران، دومین سه‌گانه اسپایدرمن روایت‌گر داستان جنگ داخلی کاپیتان آمریکا در سطح خیابان است و چهره‌های آشنایی مثل شیطان هلزکیچن چارلی کاکس (Charlie Cox)، مرد مورچه‌ای پل راد (Paul Rudd)، کیت بیشاپ هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) و اکو آلاکوا کاکس (Alaqua Cox) را مقابل یکدیگر قرار می‌دهد. این موضوع نیازی به تایید رسمی مارول ندارد، زیرا انتخاب شدن ویلسون فیسک به‌عنوان شهردار جدید شهر نیویورک، عواقبی مشابه قرارداد سوکوویا را برای قهرمانان سطح خیابان دنیای سینمایی مارول به‌همراه خواهد داشت.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Spider-Man 4 تاریخ اکران مشخصی ندارد اما انتظار می‌رود اوایل سال ۲۰۲۵ در سینماها اکران شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments