1%
  • 0/10

Avengers: Secret Wars پایانی بر همه چیز خواهد بود!

پایان و آغازی همزمان

Avengers: Secret Wars پایانی بر همه چیز خواهد بود! ۱۳ ۰۳ مهر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
فیلمنامه Avengers: Secret Wars

یکی از افشاگران مشهور فیلم و سریال اطلاعاتی را از فیلمنامه Avengers: Secret Wars لو داده که بار دیگر به ریبوت MCU اشاره دارد.

زمان زیادی به اکران Avengers: Secret Wars مانده اما این فیلم در حال حاضر در مرکز توجه‌ها قرار دارد. دلیل چنین اتفاقی را باید در شایعه‌ها جستوجو کرد. یکی از افشاگران چندی پیش مدعی شد مارول از ضعف فیلم‌ها و سریال‌هایش در خط داستانی مولتی ورس کاملاً آگاه بوده و می‌خواهد دنیای سینمایی خود، یعنی Marvel Cinematic Universe را ریبوت کند. اگرچه دیگر منابع رسمی یا غیررسمی واکنشی نسبت به این ادعا نشان ندادند، نسخه جدیدتر کمیک بوک Secret Wars یک سافت ریبوت محسوب می‌شود. به همین دلیل، احتمال صحت داشتن شایعه وجود دارد.

CanWeGetSomeToast یک افشاگر فیلم و سریال بوده و اطلاعاتی را از فیلمنامه Avengers: Secret Wars به اشتراک گذاشته است. او مدعی شده ششمین انتقامجویان نه تنها حسن ختامی بر تمامی فیلم‌های ابرقهرمانی مارول پیش از Iron Man 2008 است، بلکه MCU را هم به انتها خواهد رساند تا شاهد یک دنیای جدید (All New, All Different) باشیم. CWGST همچنین تاکید دارد جنگ‌های مخفی یک سافت ریبوت خواهد بود. به بیان دیگر، برخی از ابرقهرمانان بدون تغییر در آثار بعد از Secret Wars بازمی‌گردند اما برخی دیگر بازیگرانشان تغییر خواهد کرد.

اطلاعاتی که CanWeGetSomeToast اخیراً به اشتراک گذاشته، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. او تاکید کرد هیو جکمن (Hugh Jackman) تا Avengers: Secret Wars بازیگر اصلی ولورین (Wolverine) خواهند ماند. CWGST همچنین بار دیگر تاکید کرد توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) قرار نیست در فیلم Deadpool 3 جلوی دوربین ظاهر شوند. در ضمن، مارول پیش از اینکه MCU را راه اندازی کند، فیلم‌های ابرقهرمانی نسبتاً زیادی ساخت که برای مثال می‌توان به مردان ایکس (X Men)، مرد عنکبوتی (Spider-Man)، پانیشر، بلید، دردویل، چهار شگفت انگیز و گوست رایدر اشاره کرد.

انتقامجویان: جنگ‌های مخفی در حال حاضر برای اکران از تاریخ ۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۶ (مصادف با ۷ مه سال ۲۰۲۷ میلادی) برنامه ریزی شده است. با این حال، اخیراً کارگردانش را از دست داده و مشخص نیست چه کسی آن را جلوی دوربین می‌برد. البته طی هفته‌های اخیر نام‌هایی مانند سم ریمی (Sam Raimi) بعنوان گزینه اصلی مطرح شده‌اند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

13 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments