1%
  • 10/10

صداپیشه مایلز مورالز؛ انیمیشن اسپایدر ورس ۳ بهترین قسمت سه‌گانه است

موردانتظارترین انیمیشن سونی!!

صداپیشه مایلز مورالز؛ انیمیشن اسپایدر ورس ۳ بهترین قسمت سه‌گانه است ۴ ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
انیمیشن Spider-Verse 3

شمیک مور (Shameik Moore)، صداپیشه مایلز مورلز به‌تازگی مدعی شده که انیمیشن اسپایدر ورس ۳ در هر زمینه از دو قسمت بعدی بهتر است.

انیمیشن به‌شدت مورد انتظار Spider-Man: Beyond the Spider-Verse که قسمت پایانی سه‌گانه محبوب اسپایدر ورس سونی پیکچرز است، ابتدا برای اکران در سال ۲۰۲۳ برنامه‌ریزی شده بود، اما با از راه رسیدن دنباله Across the Spider-Verse در ماه ژوئن، به اجبار به مارچ ۲۰۲۴ منتقل شد. با این حال متاسفانه در بحبوحه اعتصابات انجمن نویسندگان و اتحادیه بازیگران و همچنین عدم پیشرفت تولید، قسمت پایانی سه‌گانه از جدول اکران سونی حذف شده و در حال حاضر تاریخ اکران مشخصی ندارد.

خوشبختانه همه اخبار مرتبط با این انیمیشن به‌شدت مورد انتظار ناامیدکننده نیستند، چراکه شمیک مور، صداپیشه شخصیت مایلز مورالز به‌تازگی در یک مصاحبه اختصاصی با اسکات مانتز (Scott Mantz) از وب‌سایت اسکرین رنت تایید کرده که انیمیشن Spider-Man: Beyond the Spider-Verse بهترین قسمت سه‌گانه است و به‌هیچ وجه قابل مقایسه با دو قسمت قبلی نیست.

آنچه می‌توانم بگویم این است که Spider-Verse 3 بهترین قسمت سه‌گانه است، از هر جهت. از من که صداپیشه پروژه هستم بشنوید، این قسمت به‌هیچ وجه قابل مقایسه با دو قسمت قبلی نیست.

فیل لرد (Phil Lord) و کریس میلر (Chris Miller) نیز چند ماه پیش در مراسم فرش قرمز مراسم گلدن گلوب به درباره داستان انیمیشن اسپایدر ورس ۳ صحبت کرده بودند.

داستان Spider-Man: Beyond the Spider-Verse به مراتب احساسی‌تر خواهد بود و خیلی عمیق‌تر به روابط بین مایلز، والدینش، گوئن و پیتر بی پارکر می‌پردازد. در کل قسمت پایانی سه‌گانه قراره روایت‌گر داستانی احساسی با پایانی رضایت‌بخش باشد.

سه‌گانه اسپایدر ورس چه زمانی به پایان می‌رسد؟ شاید اعتصابات هالیوود وقفه بزرگ و غیرمنتظره‌ای بین Across the Spider-Verse و Beyond the Spider-Verse انداخته باشد، اما از خیلی جهات می‌تواند به نفع سونی و طرفداران تمام شود، زیرا طبق گزارش‌های رسمی، پروسه تولید خوب پیش نرفته و هنوز با تکمیل شدن خیلی فاصله دارد. به‌همین خاطر سال ۲۰۲۵ یا ۲۰۲۶ می‌تواند تاریخ خیلی منطقی و قابل قبول‌تری نسبت به مارچ سال جاری باشد.

انیمیشن Spider-Man: Beyond the Spider-Verse در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد و هنوز تاریخ اکرانش توسط سونی مشخصی نشده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments