1%
  • 0/10

اولین تصویر رسمی از انیمیشن Spider-Verse 3 منتشر شد

گوئن در مقابل اسپات!!

اولین تصویر رسمی از انیمیشن Spider-Verse 3 منتشر شد ۸ ۰۷ آذر ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
انیمیشن Spider-Verse 3

بعد از گذشت یک ماه از پایان یافتن اعتصابات اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA)، سونی پیکچرز بالاخره از تصویر رسمی انیمیشن Spider-Verse 3 رونمایی کرد.

انیمیشن به‌شدت مورد انتظار Spider-Man: Beyond the Spider-Verse که قسمت پایانی سه‌گانه محبوب اسپایدر ورس سونی پیکچرز است، درست مثل سایر پروژه‌های بزرگ هالیوود دستخوش تغییرات متعددی شده، چراکه ابتدا برای اکران در سال جاری برنامه‌ریزی شده بود، ولی با از راه رسیدن دنباله Across the Spider-Verse در ماه ژوئن، به اجبار به مارچ سال آینده منتقل شد. البته این تمام ماجرا نیست، چون در بحبوحه اعتصابات انجمن نویسندگان و اتحادیه بازیگران و همچنین نبود زمان کافی برای پیش بردن تولید، رسما از جدول اکران سونی حذف و به‌ تاریخی نامعلوم موکول شد.

با اینکه هنوز به‌روزرسانی جدیدی از تاریخ اکران یا روند تولید منتشر نشده، اما به‌تازگی سونی پیکچرز با انتشار تصویری رسمی که تقابل گوئن و اسپات غول پیکر را نشان می‌دهد، طرفداران را دوباره برای پایان ماجراجویی مولتی‌ورسی مایلز هیجان‌زده کرد. همچنین به‌صورت رسمی تایید شد که اسپات در قسمت پایانی سه‌گانه به شخصیت ابیس (Abyss) از دنیای کمیک‌ها تبدیل خواهد شد.

ماه گذشته در گفتگو با وب‌سایت Digital Spy، فیل لرد (Phil Lord) و کریس میلر (Chris Miller)، تهیه‌کنندگان اجرایی سه‌گانه نیز درباره تاریخ اکران انیمیشن Spider-Verse 3 صحبت کرده بودند. لرد با اشاره به تلاش بی‌وقفه تیم توسعه اظهار داشت که اولویت آنها کیفیت انیمیشن است.

خوشبختانه صحبت کردن درباره این موضوع به ما مربوط نمی‌شود، اما چیزی که می‌توانم به شما بگویم اینه که تیم توسعه در حال حاضر سخت مشغول کار روی قسمت پایانی هستند چون اولویت ما کیفیت پروژه و جلب رضایت طرفداران است تا مشخص کردن تاریخ اکران. در واقع ما در تلاشیم تا رضایت‌بخش‌ترین نتیجه ممکن را برای داستان مایلز رقم بزنیم. کاری کنیم که مخاطب بخندد، گریه کند، هیجان‌زده شود، بترسد و درنهایت از پایان سه‌گانه لذت ببرد.​

با توجه به اینکه تولید Spider-Verse 3 برخلاف تصور طرفداران خیلی خوب پیش نرفته، سال ۲۰۲۵ یا ۲۰۲۶ می‌تواند تاریخ خیلی منطقی و قابل قبول‌تری نسبت به ۲۹ مارچ سال ۲۰۲۴ (۱۰ فروردین سال ۱۴۰۳) باشد. شاید این موضوع برای برخی ناخوشایند به نظر برسد، اما با در نظر گرفتن سختی‌ و چالش‌هایی که تیم توسعه حین خلق Across the Spider-Verse داشتند، عقب افتادن تاریخ اکران می‌تواند وعده اثری شاهکار و فراموش نشدنی را بدهد.

انیمیشن Spider-Man: Beyond the Spider-Verse در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد و هنوز تاریخ اکرانش توسط سونی مشخصی نشده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments