شایعه: رویداد بعدی سونی برای پلی‌استیشن 5 در اواسط مرداد برگزار می‌شود

آیا قیمت و تاریخ عرضه مشخص می‌شود؟

رویداد سونی

یک اینسایدر قابل اعتماد می‌گوید رویداد State of Play جدیدی برای پلی‌استیشن 5 در راه است و به‌زودی سونی آن‌ را اعلام خواهد کرد.

همان‌طور که می‌دانید این روزها اخبار کنسول‌ها و بازی‌های نسل آینده بسیار داغ است و همه منتظر اطلاعاتی از مایکروسافت و سونی هستیم تا درمورد ایکس‌باکس سری ایکس بیشتر بدانیم. اخیرا یک اینسایدر به ‌نام روبرتو سرانو (Roberto Serrano) که نسبتا قابل اعتماد است، ادعا کرده که رویداد بعدی سونی در پنجشنبه ۱۷ مرداد امسال (مصادف با ۶ آگوست ۲۰۲۰) برگزار و طی آن اطلاعات تازه‌ای از پلی‌استیشن 5 منتشر می‌شود. او می‌گوید این ایونت یک State of Play خواهد بود.

در State of Play بعدی سونی، پیش‌بینی می‌شود که اطلاعات کامل‌تری درمورد بازی‌های معرفی‌ شده‌ی نسل آینده به طرفداران ارائه شود. همچنین، احتمالا در این ایونت بازی‌های جدید معرفی و قیمت و تاریخ عرضه‌ی پلی‌استیشن 5 هم اعلام می‌شود. این شایعه هنوز تایید نشده و سونی در مورد آن هم صحبت رسمی مطرح نشده اما با توجه به زمان برگزاری State of Play و ساعت اعلام‌ شده‌ی آن (۰۰:۳۰ بامداد) احتمال درست بودن این اطلاعات بعید نیست. از طرفی دیگر، مدتی پیش سونی اعلام کرد که قصد دارد رنگ‌های متفاوتی از کنترلر پلی‌استیشن 5 را معرفی کند. پیرامون این موضوع، اریک لمپل (Eric Lempel)، مدیر بخش بازاریابی PlayStation Worldwide، گفت که از طرح‌های متنوع دوال‌سنس به‌زودی رونمایی شود.

طبق اطلاعات منتشر شده، جفری گراب، سردبیر شناخته‌شده‌ی ونچربیت هم مدتی پیش اعلام کرد که سونی قرار است در ماه آگوست یک State of Play داشته باشد و درمورد کنسول نسل بعدی خود اطلاعات بیشتری را عرضه کند. همچنین جیم رایان، مدیر اجرایی پلی‌استیشن، چندی قبل از تایید کرد که هنوز تعدادی از بازی‌های نسل آینده‌ی سونی معرفی نشده و این شرکت باید به رونمایی از آن‌ها بپردازد.

با توجه به اطلاعات ذکر شده، احتمال برگزاری رویداد بعدی سونی در اواسط آگوست و درست بودن این شایعه، زیاد است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا