منتظر رونمایی از رنگ‌های متنوع کنترلر پلی‌استیشن 5 باشید

تاریخ مشخص نیست اما به‌زودی اتفاق میافتد

کنترلر پلی‌استیشن 5

مدیر بخش بازاریابی پلی‌استیشن می‌گوید به‌زودی از رنگ‌های دیگر کنترلر پلی‌استیشن 5 رونمایی می‌شود.

مدت زیادی از رویداد بزرگ سونی و رونمایی از کنسول جدید پلی‌استیشن 5 نمی‌گذرد و عده‌ی زیادی در مورد این کنسول نسل نهمی هیجان‌زده هستند. در کنفرانس سونی اتفاقات زیادی افتاد و علاوه‌بر معرفی پلی‌استیشن 5، بازی‌ها و اطلاعات جدیدی هم منتشر شدند. با این‌حال، هنوز حدس و گمان‌های زیادی پیرامون این کنسول نسل نهم و لوازم جانبی آن وجود دارد.

بعد از رونمایی از کنسول نسل آینده‌ی سونی یعنی پلی‌استیشن 5، هواداران نمونه‌هایی از لوازم جانبی این کنسول را با استفاده از ایده‌ها و نرم‌افزارهای مختف، طراحی و در اینترنت به اشتراک گذاشتند. چشم‌انتظاران علاوه‌بر خود کنسول برای دوال‌سنس ‌ و شکل‌های ظاهری آن هم هیجان دارند و به‌نظر می‌رسد سونی هم متوجه این مسئله شده است. طبق جدیدترین اخبار، سونی قصد دارد رنگ‌های متفاوتی از کنترلر پلی‌استیشن 5 را معرفی کند اما زمان آن هنوز مشخص نیست. پیرامون این موضوع، اریک لمپل (Eric Lempel)، مدیر بخش بازاریابی PlayStation Worldwide، گفته قرار است از طرح‌های متنوع دوال‌سنس به‌زودی رونمایی شود.

جالب است بدانید شرکت سونی سفارشات اصلی برای کنسول نسل بعدی خود را افزایش داده تا در انتهای پایان سال جاری میلادی، بالغ بر ۱۰ میلیون کنسول پلی‌استیشن 5 به سراسر جهان عرضه شود. البته، بسیاری از تحلیل‌گران عقیده دارند که با وجود افزایش تولید پلی‌استیشن 5، به دلیل محدودیت‌های حمل نقل پیش آمده، این کنسول در زمان عرضه به راحتی در دسترس مردم قرار نخواهد گرفت.

از طرفی دیگر، سونی هنوز در مورد قیمت نهایی کنسول مورد انتظار خود سکوت کرده و قیمت آن را اعلام نکرده است. البته این شرکت اشاره‌هایی نسبت به این موضوع داشته و عده‌ای این برداشت را دارند که سونی قصد دارد مخاطبان خود را برای قیمتی بالاتر از حد انتظار آماده کند.

کنسول پلی‌استیشن 5 علی‌رغم بحران جهانی کرونا، در تعطیلات آخر سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا