برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

شایعه: سریال اوبی-وان کنوبی به انیمیشن The Clone Wars ارتباط دارد

آسوکا تانو احتمالا در سریال حضور دارد

شایعه: سریال اوبی-وان کنوبی به انیمیشن The Clone Wars ارتباط دارد ۰ ۲۹ تیر ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
سریال اوبی-وان کنوبی

برخی منابع می‌گویند مجموعه‌ی تلویزیونی Obi-Wan Kenobi به انیمیشن سریالی Star Wars: The Clone Wars ارتباط دارد.

سریال اوبی-وان کنوبی که برای شبکه‌ی دیزنی‌پلاس در مرحله‌ی ساخت قرار داذ، این روزها سر و صدای زیادی به‌پا کرده و هر روز اطلاعات تازه‌ای از آن منتشر می‌شود. هایدن کریستنسن (Hayden Christensen) که با ایفای نقش در Life as a House (محصول سال ۲۰۰۱) در دنیای سینما شناخته شد، در سال ۲۰۰۲ نقش آناکین اسکای‌واکر را در Star Wars: Episode II – Attack of the Clones ایفا کرد و مدتی بعد هم به عنوان آناکین در Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith حاضر شد. گفته می‌شود هایدن کریستنسن یکی از بازیگران اصلی سریال Obi-Wan Kenobi بوده و احتمالا در این عنوان علمی‎‌تخیلی ایفای نقش می‌کند.

به‌تازگی شایعاتی مبنی بر ارتباط میان سریال Obi-Wan Kenobi و انیمیشن سریالی Star Wars: The Clone Wars مطرح شده است. این شایعه از آن‌جایی شکل گرفت که برخی منابع اعلام کردند شخصیت آسوکا تانو در سریال مورد انتظار فرنچایز جنگ ستارگان حضور دارد. این کاراکتر که در عنوان Star Wars: The Clone Wars حضور داشته، در این انیمیشن ماجراجویی‌های بسیاری را همراه با اوبی-وان گذرانده است. از طرفی دیگر، دنیل ریچمن (Daniel Richtman) که از سابقه‌ی خوبی در افشای اطلاعات پیرامون آثار مورد انتظار برخوردار است، مدتی پیش گفت آسوکا تانو پس از حضور در فصل دوم The Mandalorian، سریال اختصاصی خودش را خواهد داشت.

طبق اطلاعات منتشر شده، این‌طور که به‌نظر می‌رسد سریال اوبی-وان کنوبی با دیگر آثار مرتبط با فرنچایز جنگ ستارگان تفاوت داشته و محتوای شخصیت محوری خواهد داشت. از سوی دیگر، استاد یودا در پایان فیلم Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith به اوبی‌-وان گفت تمرینی برای او در نظر گرفته است. احتمال می‌رود بخشی از سریال به این تمرین اختصاص داده شود.

اقتباس سریالی اوبی-وان کنوبی در ژانویه‌ی سال آینده‌ی میلادی (۱۲ دی الی ۱۲ بهمن) وارد فاز فیلمبرداری خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments