مارول به دنبال ساخت ریبوت سریال دردویل است

شایعه‌ها که اینطور می‌گویند

ساخت ریبوت سریال دردویل

دنیل ریچمن افشاگر مشهور صنعت فیلم و سریال به تازگی مدعی شده ساخت ریبوت سریال دردویل در دستور کار مارول قرار دارد.

مارول سال‌ها قبل تصمیم گرفت به همکاری خود با نتفلیکس و دیگر شبکه‌های تلویزیونی خاتمه داده و ادامه سریال‌های ابرقهرمانی مانند دردویل را نسازد؛ زیرا والت دیزنی در همان برهه زمانی در تلاش بود سرویس استریم خود را راه‌اندازی کند. با گذشت حدودا دو سال از اتمام همکاری، امتیاز شخصیت‌های مختلف مانند مت مورداک و جسیکا جونز به مارول بازگشتند. در پی این اتفاق، گمانه‌زنی‌ها پیرامون سرنوشتشان شروع شد. به هر حال، طرفداران می‌خواستند ببینند استودیو مارولی چه برنامه‌هایی داشته و آیا سرانجام شاهد حضور دردویل و جسیکا در فرنچایز Marvel Cinematic Universe خواهیم بود یا خیر.

رسانه‌ها طی ماه‌های گذشته شایعه‌های متعددی را با محوریت حضور ابرقهرمانان سریال‌های نتفلیکس در Marvel Cinematic Universe منتشر کرده‌اند. یکی از شایعه‌ها تاکید دارد مت مورداک با نقش‌آفرینی چارلی کاکس (Charlie Cox) در Spider-Man: No Way Home بازمی‌گردد تا به پیتر پارکر در اثبات بیگناهی خود کمک کند. شایعه‌ای دیگر می‌گوید وینسنت دونوفریو (Vincent D’ONofrio) قرار است مانند گذشته شخصیت کینگ پین را در یکی از قسمت‌های سریال Hawkeye ایفا کند. نکته جالب اینجا است که گزارش غیررسمی دیگر می‌گوید سریال Echo نه تنها مت و کینگ پین را در خود جای داده، بلکه برخی از شخصیت‌های مکمل سریال Daredevil را شامل می‌شود.

دنیل ریچمن (Daniel Ritchman) یکی از افشاگرهای مشهور صنعت فیلم و سریال به شمار می‌شود. با انتشار یک پست در وب سایت Patreon مدعی شد ساخت ریبوت سریال دردویل در دستور کار مارول قرار دارد. اینطور که به نظر می‌رسد، مدیران استودیو هنوز پیرامون ماهیت ریبوت تصمیم نگرفته و مشخص نیست در قالب فیلم سینمایی یا سریال تلویزیونی در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. ریچمن در ادامه تاکید کرد مخاطب حین تماشای ریبوت با نسخه متفاوتی از شخصیت‌های قدیمی مواجه می‌شود. به بیان دیگر، بازیگران قدیمی مانند چارلی کاکس بازمی‌گردند اما واریانت‌هایی را به تصویر می‌کشند که در جهانی متفاوت نسبت به سریال نتفلیکس زندگی کرده و سرگذشتشان به گونه‌ای دیگر رقم خورده است.

افشاگر مشهور صنعت فیلم و سریال در بخش دیگری از پست اخیر خود در وب سایت Patreon فاش کرد سافت ریبوت سریال دردویل تعدادی از شخصیت‌های متعلق به دیگر سریال‌های نتفلیکس را شامل می‌‎شود. دنیل ریچمن در ادامه متن وارد جزئیات نشد و فاش نکرد این گزاره کدام شخصیت‌ها را در بر می‌گیرد. هر چند، گذشت زمان قطعا به سوالات شکل گرفته در ذهن طرفداران پاسخ خواهد داد.

اینکه مارول از بازیگران سریال‌های نتفلیکس می‌خواهد برای به تصویر کشیدن شخصیت‌های محبوب مانند مت مورداک و کینگ پین استفاده کند، یک چیز را ثابت می‌کند: مدیران مارول مانند طرفداران از تماشای سریال لذت برده‌اند. در ضمن، انتشار ادعای دنیل ریچمن در وب سایت‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی، واکنش‌های مثبتی را از سوی طرفداران به همراه داشته است. آن‌ها با انتشار توییت‌های مختلف هیجان بالای خود را از مشاهده دوباره چارلی کاکس در نقش ابرقهرمان نابینا نشان داده و امیدوار هستند در ادامه شاهد بازگشت شخصیت‌های دیگر سریال‌های نتفلیکس مانند پانیشر باشند.

با توجه به آنچه اولین تریلر Spider-Man: No Way Home به نمایش می‌گذارد، پیتر پارکر از شرایط به وجود آمده پس از مرگ میستریو خسته شده و می‌خواهد مردم جهان همه چیز را فراموش کنند. در نتیجه، به سراغ دکتر استرنج رفته و او هم برای کمک به انتقامجوی جوان، طلسمی را اجرا می‌کند. این طلسم نظم جهان‌های موازی را به هم ریخته و شرایط را برای ورود شخصیت‌های مختلف از جهان‌های دیگر مهیا می‌کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا