1%
  • 0/10

لوکیشن داستان فیلم Deadpool 3 لو رفت

داستان در لوکیشنی آشنا جریان دارد

لوکیشن داستان فیلم Deadpool 3 لو رفت ۵ ۱۰ فروردین ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
لوکیشن داستان فیلم Deadpool 3

یکی از افشاگرهای مشهور حوزه فیلم و سریال به نام CanWeGetToast لوکیشن داستان فیلم Deadpool 3 را لو داده است.

داستان فیلم Deadpool 3 یا Deadpool & Wolverine در شرایطی روایت می‌شود که وید ویلسون فعالیت‌های ابرقهرمانانه خود را کنار گذاشته و یک زندگی معمولی در کنار همسر و دوستانش دارد. روزهای عادی ادامه دارند تا اینکه سازمان اختلالات زمانی به سراغش آمده و ماموریتی مهم برای نجات جهان را به او می‌سپارند. این ماموریت سفر در مولتی ورس و ملاقات با ولورین را زمینه چینی می‌کند.

CanWeGetToast یکی از افشاگرهای مشهور حوزه‌های فیلم و سریال بوده و در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) فعالیت دارد. او در یکی از جدیدترین پست‌های خود به لوکیشن داستان فیلم Deadpool 3 یا همان ستینگ (Setting) پرداخته است. طبق گفته او، بین ۷۰ الی ۷۵ درصد فیلم در وید (The Void) جریان دارد. CWGT همچنین گفته اتفاقات نسخه اولیه فیلمنامه همزمان با سه گانه اول مردان ایکس (X-Men) رخ می‌داد که بنا به دلایلی کنار گذاشته شد.

اگر حافظه‌تان یاری نمی‌کند، وید نخستین بار در سریال Loki معرفی شد. هر چیز یا شخصی که توسط ماموران سازمان اختلات زمانی ساقط (Prune) شود، به آنجا انتقال می‌یابد. از آنجایی که وید در انتهای زمان قرار دارد، ساکنانش دچار افزایش سن نشده و پیر نمی‌شوند. همچنین موجودی فرازمانی به نام الیوث در وید زندگی کرده و نقش یک نگهبان را دارد؛ موجودی که می‌تواند واریانت‌ها را بلعیده و برای همیشه نابود کند.

چرا ادعای CWGT منطقی است؟

اگرچه دیگر منابع هنوز به ادعای CanWeGetToast درباره لوکیشن داستان فیلم Deadpool 3 واکنشی نشان نداده‌اند، منطقی بنظر می‌رسد. با توجه به اطلاعات رسمی، می‌توان انتظار داشت ددپول (Deadpool) و ولورین (Wolverine) حین ماموریت مشترکشان با برخی از شخصیت‌های متعلق به مجموعه فیلم‌های مردان ایکس و واریانت‌های خودشان مواجه شوند. این مواجهه‌ها می‌تواند در وید رخ دهد.

فیلم Deadpool 3 در تاریخ ۵ مرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ میلادی) راهی سینماها خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments