آیا Suicide Squad همان بازی لغو شده سوپرمن است؟

شایعه‌ای که بسرعت پخش شد

بازی لغو شده سوپرمن

پس از نمایش جدید و طولانی، شایعه‌ای در فضای مجازی پخش شد مبنی بر اینکه Suicide Squad در واقع بازی لغو شده سوپرمن است.

Suicide Squad: Kill the Justice League فاصله چندانی با انتشار ندارد و سازندگان در راکستدی اخیراً کمپین تبلیغاتی‌اش را آغاز کرده‌اند. در همین راستا هم قسمت اول سری ویدیوهای Suicide Squad Insider با تمرکز بر گیم پلی و داستان در فضای مجازی منتشر شد. این ویدیو همچنین شکلگیری یک شایعه را زمینه چینی کرد.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) در پست اخیر خود ضمن اشاره به بازی جوخه انتحار نوشت: «خنده دار است که باید روی ویرانه‌های بازی سوپرمن شان ماجراجویی کنیم.» همین متن کوتاه توجه‌ها را به سمت بازی سوپرمن برد که در یک برهه زمانی شایعه شده بود راکستدی روی آن کار می‌کند. با در نظر گرفتن اینکه سوپرمن در Suicide Squad حضور داشته و اتفاقات داستان هم در شهر متروپلیس رخ می‌دهد، این ادعا مورد قبول عده‌ای قرار گرفت.

جیسون شرایر (Jason Schreier) یکی از خبرنگاران Bloomberg بوده و بواسطه گزارش‌های صحیحش مانند رونمایی از GTA VI به شهرت رسیده است. او شایعه‌ اخیر مبنی بر اینکه Suicide Squad همان بازی لغو شده سوپرمن است را رد کرده و تاکید داشت چنین پروژه‌ای هرگز در دست ساخت قرار نگرفت:

هیچ بخش این ادعا صحیح نیست. راکستدی هرگز روی بازی سوپرمن کار نکرد.

برینیاک در بازی Suicide Squad: Kill the Justice League به متروپلیس حمله کرده و بخش قابل توجهی از جمعیت شهروندان را قتل عام کرده و باقی مانده را هم به سربازان تحت امر خود کرده است. در جریان این اتفاقات برخی از اعضای لیگ عدالت مانند سوپرمن و بتمن (Batman) تحت کنترلش درآمده و دستوراتش را اجرا می‌کنند. در چنین شرایطی، اعضای جوخه انتحار به متروپلیس فرستاده می‌شوند تا برینیاک را متوقف کنند.

بازی جوخه انتحار در تاریخ ۱۳ بهمن (مصادف با ۲ فوریه سال ۲۰۲۴ میلادی) برای پلتفرم‌های هدف عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا