فصل چهارم سریال Rick and Morty اواسط اردیبهشت بازمی‌گردد

انتظارها سرانجام به پایان رسید

شبکه‌ی ادالت سوئیم با انتشار یک تریلر حدودا دو دقیقه‌ای، تاریخ بازگشت فصل چهارم سریال Rick and Morty را اعلام کرد.

طرفداران Rick and Morty پس از دو سال انتظار به خواسته‌ی خود رسیدند و فصل چهارم این سریال انیمیشنی از اواسط نوامبر سال گذشته‌ی میلادی پخش شد. این خوشحالی سرانجام چندان خوشی نداشت؛ زیرا مشخص شد تنها پنج قسمت ابتدایی فصل چهارم آماده‌ی پخش بوده و برای باقی قسمت‌ها باید چند ماه دیگر صبر کنند. البته مشابه این اتفاق در زمان پخش فصل‌های گذشته رخ داده بود اما آن وقفه‌ها نهایتا یک ماه بودند.

شبکه‌ی ادالت سوئیم از طریق کانال یوتیوب خود تریلر جدید Rick and Morty را منتشر کرد که حدودا دو دقیقه زمان دارد. مهم‌ترین نکته‌ای که در این ویدیوی تبلیغاتی وجود دارد، تاریخ بازگشت فصل چهارم است. با توجه به متنی که در صحنه‌های پایانی به نمایش درمی‌آید، پخش پنج قسمت پایانی فصل جاری از تاریخ ۱۴ اردیبهشت (مصادف با ۳ مه) آغاز خواهد شد. تریلر جدید این سریال پرطرفدار همچنین شامل اشاره‌هایی به فرنچایز بیگانه (Alien) و انیمه‌های ژانر مکا (انیمه‌هایی که ربات‌ها یا لباس‌های مخصوص رباتیک یک پای ثابت آن‌ها هستند) می‌شود.

از آن‌جایی که جدیدترین تریلر Rick and Morty، در روز اول آوریل (یک روز ویژه برای گفتن دروغ‌هایی به منظور شوخی) منتشر شده، عده‌ای عقیده دارند باید آن را یک شوخی از سوی سازندگان سریال و همچنین شبکه‌ی ادالت سوئیم در نظر بگیریم. ظاهرا، عقیده‌ی این دسته چندان درست نیست؛ زیرا تا به این لحظه بیانیه‌ای پیرامون نادرست بودن تاریخ پخش منتشر نشده است. در ضمن، این ویدیوی تبلیغاتی نکات مهم دیگری را هم در خود جای داده است. در صحنه‌ای شاهد بازگشت اسنافلز هستیم که در جریان فصل اول سیاره‌ی زمین را ترک کرده بود تا دیگر هم‌نوعان خود را پیدا کند. او تنها شخصیتی نیست که شاهد حضور دوباره‌اش در جریان داستان خواهیم بود و به این لیست، باید نام تمی گوترمن را هم اضافه کرد.

البته نباید چندان به حضور تاثیرگذار اسنافلز و تمی گوترمن امیدوار بود. اگر به یاد داشته باشید، تریلرهای قدیمی فصل چهارم از بازگشت شخصیت‌های مهم خبر می‌دادند اما میزان حضور اکثر آن‌ها بسیار کوتاه بود؛ در واقع سازندگان قصد داشتند با این کار نشان دهند ویدیوهای تبلیغاتی به راحتی می‌توانند مخاطبان خود را فریب بدهند. از همین رو، بهتر است میزان امیدواری خود را برای حضور اسنافلز و تمی گوترمن چندان بالا نبرید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا