1%
  • 0/10

سازندگان تایتان‌فال روی بازی جدید داستانی Star Wars کار می‌کنند

آیا سرانجام The Mandalorian؟

سازندگان تایتان‌فال روی بازی جدید داستانی Star Wars کار می‌کنند ۰ ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی جدید داستانی Star Wars

براساس گزارشات منتشر شده به نظر می‌رسد سازندگان تایتان‌فال یعنی استودیو ری‌اسپان مشغول ساخت بازی جدید داستانی Star Wars است.

استودیو ری‌اسپاون (Respawn Entertainment) مدتی پیش پس از انتشار بازی Star Wars Jedi: Survivor برنامه‌های خود را برای پروژه‌های بعدی خود از مجموعه Star Wars به اشتراک گذاشته بودند. اکنون به گفته تام هندرسون (Tom Henderson) یکی از اینسایدرهای معروف دنیای بازی، به نظر می‌رسد اعضای استودیو مذکور در حال کار روی یک تجربه تک نفره داستانی از مجموعه Star Wars بوده که به نظر ایشان افراد بسیاری به مدت طولانی خواستار اتفاق افتادن آن بودند.

هندرسون قرار است با انتشار گزارشی کامل، جزئیات بیشتری در این رابطه به اشتراک بگذارد. با این حال گفته می‌شود عنوان مورد بحث، بازی Star Wars Battlefront 3 نخواهد بود. بازی جدید داستانی Star Wars قرار است یک عنوان شوتر اول باشد و مدیریت تیم تولید نیز احتمالا برعهده پیتر هیرشمن (Peter Hirschmann) خواهد بود. کسی که پیش از این به عنوان تهیه‌کننده اجرایی روی مجموعه کلاسیک و قدیمی Star Wars Battlefront کار کرده بود. به گفته هیرشمن، “این پروژه یک بازی شوتر اول شخص جدید از دنیای Star Wars بوده و شامل داستانی است که من همیشه مشتاق روایت آن بودم.”

در حالی که بسیاری امیدوار هستند این پروژه به عنوان The Mandalorian ارتباط پیدا کند و سرانجام شاهد ساخت اثری از این زیرمجموعه محبوب دنیای جنگ ستارگان باشیم، با این حال ساخت عنوانی از مجموعه Boba Fett نیز می‌تواند جزو گزینه‌های احتمالی محسوب شود. عنوانی که بازی Star Wars 1313 که توسط استودیو Visceral Games توسعه پیدا می‌کرد قرار بود در خصوص آن باشد که البته این پروژه در نهایت کنسل شد. آگهی‌های استخدام لیست شده در سال قبل هم بیان ‌می‌داشت این بازی جدید قرار است از نسخه اول و دوم Star Wars: Dark Forces الهامات فراوانی را دریافت کند.

از سوی دیگر عنوان Star Wars Outlaws که استودیو مسیو (Massive Entertainment) از شرکت یوبیسافت مشغول کار روی است قرار است در سال مالی جاری روانه بازار شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments