استودیو ریسپان در حال استخدام نیرو برای ساخت نسخه جدید Star Wars است

هنوز مشخص نیست که بازی جدید دنباله‌ای بر Jedi Fallen است یا خیر

استخدام نیرو برای ساخت نسخه جدید Star Wars

استودیو ریسپان، استخدام نیرو برای ساخت نسخه جدید بازی Star Wars را در دستور کار خود قرار داده است.

استودیو ریسپان (Respawn)، با عرضه بازی Star Wars Jedi: Fallen Order توانست یک بازی تک نفره اکشن ماجراجویی خوب را به گیمرها ارائه کند. این بازی موفق شد علاوه بر گیمرها، طرفدارهای پر و پا قرص دنیای جنگ ستارگان را هم راضی کند. پس هیچ حای تعجبی نیست اگر این استودیو در حال استخدام نیرو برای ساخت نسخه جدید بازی Star Wars باشد.

شرکت الکترونیک آرتز چندین سال است که در طی یک توافق با دیزنی، امتیاز استفاده از نام Star Wars و حق ساخت آثاری بر این اساس را بر عهده دارد. اخیرا استودیو سازنده بازی‌هایی همچون، Titanfall و Apex Legends یک اعلامیه جذب نیرو برای کار بر روی یک بازی اکشن ماجراجویی جدید با مضمون Star Wars منتشر کرده است.

در اعلامیه‌ی جذب نیرو، استودیو ریسپان از طراحان کاراکتر، طراحان مرحله و مهندس‌های کامپیوتر ماهر درخواست کرده تا به تیم Star Wars بپیوندند. در این اعلامیه آمده است که این شرکت به دنبال برنامه‌نویس‌هایی است که توانایی خلق یک تجربه شگفت انگیز از Star Wars را داشته باشند. همچنین آنها اعلام کردند به دنبال شخصی هستند که توانایی کدنویسی یک بازی سوم شخص اکشن ماجراجویی را داشته باشد.

هنوز نمی‌توان با قاطعیت گفت که این بازی دنباله‌ای بر Star Wars Jedi: Fallen Order است اما به نظر می‌رسد که استودیو ریسپان برای خلق چنین چیزی در حال جذب نیرو است. از طرفی دیگر، این احتمال وجود دارد این جذب نیرو برای ساخت یک بسته‌الحاقی داستانی برای بازی Jedi Fallen باشد.

هنوز نمی‌توان با قاطعیت درباره اعلامیه‌ی جذب نیرو استودیو ریسپان چیزی گفت اما تنها چیزی که می‌توانیم درباره آن اطمینان حاصل کنیم، این است که پروژه بعدی این استودیو، باز هم درباره Star Wars خواهد بود که با توجه به موفقیت Jedi Fallen ساخت بازی جدیدی بر این اساس کاملا طبیعی است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا