بازی Resident Evil Village با چه کیفیتی روی پلی‌استیشن 5 اجرا می‌شود؟

بدون لودینگ بازی کنید

بازی Resident Evil Village با چه کیفیتی روی پلی‌استیشن 5 اجرا می‌شود؟ مهسا سپاهی ۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
کیفیت Resident Evil Village روی پلی‌استیشن 5

در صفحه‌ی پلی‌استیشن استور اطلاعات جدیدی از بازی مورد انتظار Resident Evil Village منتشر شده است.

به‌نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان عنوان ترسناک Resident Evil Village به خوبی از قابلیت‌های کنسول نسل نهمی پلی‌استیشن 5 استفاده کرده‌اند. به تازگی در صفحه‌ی پلی‌استیشن استور اطلاعاتی درمورد این بازی منتشر شده که توجه هواداران را جلب کرده است. طبق این اطلاعات، در نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 بازی Resident Evil Village، شاهد لودینگ‌های طولانی نخواهیم بود و تریگرهای کنترلر دوال‌سنس به صورت انطباقی عمل خواهند کرد. همچنین، این عنوان مورد انتظار از کیفیت 4K و قابلیت ری‌تریسینگ پشتیبانی کرده و کاربران می‌توانند به کمک تکنولوژی صدای 3D، از تجربه‌ی این بازی ترسناک لذت ببرند و حسابی وحشت‌زده شوند.

جالب است بدانید یکی از دشمنانی که در این بازی سری رزیدنت ایول حضور دارد، توسط یکی از بازیکنان نسخه‌ی دمو، Gorilla-Man نامیده شده است. گفته می‌شود این موجود توسط زنجیرهایی احاطه شده و سعی داشته ایتن وینترز را به‌ قتل برساند. همچنین، عده‌ای می‌گویند بخش‌هایی از گیم‌پلی Village از بازی Resident Evil 4 الهام گرفته است. از سوی دیگر، اره برقی یکی از ابزارهایی است که در Resident Evil 8: Village برای بازیکنان دردسرساز خواهد بود و به‌طور کلی سلاح‌های کشنده‌ای قرار است در این بازی جدید کپکام سر راه کاربران قرار بگیرد. مجله‌ی مشهور فامیستو گفته نسخه‌ی بعدی مجموعه‌ی Resident Evil دنباله‌ی مستقیمی بر رزیدنت اویل 7 خواهد بود و تمامی اتفاقات و حوادث بازی در اروپای شرقی جریان خواهد داشت.

خبر خوب آن است که مدتی پیش توسعه‌دهندگان اعلام کردند نزدیک به ۶۰ درصد فرآیند ساخت بازی Resident Evil Village تکمیل شده است. طبق گفته‌ی کپکام، Resident Evil 8: Village در سال ۲۰۲۱ میلادی برای پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی توسط شرکت ژاپنی کپکام منتشر می‌شود. عرضه‌ی این بازی برای کنسول‌های نسل هشتم هنوز تایید نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا