برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بازی Resident Evil Village تنها یک روز پس از عرضه رکورددار این مجموعه شد!

بیش از ۱۰۰ هزار نفر بازیکن همزمان در استیم

بازی Resident Evil Village تنها یک روز پس از عرضه رکورددار این مجموعه شد! ۰ ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
رکورد بازی Resident Evil Village

بازی Resident Evil Village موفق شد رکورد بیش‌ترین تعداد بازیکن همزمان این مجموعه را در استیم به خود اختصاص دهد. با توجه به پایگاه اطلاعات استیم، در حال حاضر حدود ۱۰۱,۳۷۶ بازیکن به صورت همزمان در حال تجربه‌ی این عنوان هستند و به این ترتیب این فرنچایز موفق شد رکورد جدیدی را در استیم به دست آورد.

این تعداد بازیکن برای شکست دادن رکورددار سابق این مجموعه یعنی ریمیک رزیدنت اویل 2 با ۲۵,۰۰۰ بازیکن همزمان کافی است. این عنوان توانست تا مدتی پس از عرضه‌ی خود به ۷۴,۲۲۷ بازیکن همزمان دست پیدا کند. در حالی که ریمیک نسخه‌ی سوم این مجموعه با ۶۰ هزار بازیکن همزمان به کار خود خاتمه داد.

سال ۲۰۱۷ بود که کپکام و مجموعه‌ی رزیدنت اویل دوران سختی را می‌گذراندند و سرانجام این شرکت با عرضه‌ی نسخه‌ی هفتم توانست با کسب نمرات خوب از جانب منتقدان و جلب نظر طرفداران این مجموعه را نجات دهد. با وجود اینکه این عنوان تنها توانست به رکورد ۲۰ هزار بازیکن همزمان دست پیدا کند، به سکوی پرتابی برای این فرنچایز در حال سقوط تبدیل شد.

حال با گذشت چهار سال از آن زمان، Resident Evil Village یکی از مهمترین نسخه های نسل بعدی است که با داستان مهیج و دلهره‌آور و همچنین گرافیک و طراحی محیط جذاب، توانسته است نمرات خوبی از جانب منتقدان دریافت کند و نمره‌ی متای ۸۴ را به دست آورد. این نسخه با کسب ۱۰۰ هزار بازیکن، علاوه بر اینکه یک پیشرفت چشم‌گیر نسبت به نسخه‌ی پیشین خود داشته است، رکورد تمامی فرنچایز را جا به جا کرد که نشان از موفق‌آمیز بودن تدابیر مدیران کپکام و خلاقیت سازندگان بازی می‌دهد. این موفقیت را می‌توان از طرفی مدیون تبلیغات گسترده، شخصیت‌های منفی جدید و حضور کریس ردفیلد محبوب به عنوان شخصیت منفی داستان دانست. چرا که تغییر ناگهانی چهره‌ی شناخته‌شده‌ی این مجموعه‌ی بیست و پنج ساله به تنهایی برای کنجکاو کردن عده‌ی زیادی از مخاطبان کافی است.

اگر در حال تجربه‌ی این عنوان در پلتفرم خود هستید، نظرات خود را پیرامون این بازی با ما به اشتراک بگذارید. شما می‌توانید نقد و بررسی Resident Evil Village را از وبسایت سرگرمی مطالعه کنید. 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments