#مهسا_امینی

با زیرنویس فارسی تماشا کنید! تریلر بسته الحاقی بازی Resident Evil Village منتشر شد

ادامه داستان رزماری

در تریلر جدید بسته الحاقی بازی Resident Evil Village نشان داده می‌شود که ظاهرا داستان دختر ایتان وینترز (Ethan Winters) ادامه خواهد داشت!

در واقع کمپانی کپکام با بازی Resident Evil Village موفق شد تا یکبار دیگر اثبات کند که سری رزیدنت اویل هنوز هم جذابیت‌های خاص خود را داشته و تغییر مسیر آن تصمیم درستی بوده است. با این وجود نکته قابل توجه اینجاست که از جهت‌های بسیاری این عنوان شبیه به Resident Evil 4 بود؛ طوری که شاید قرار گرفتن در یک جنگل پر از موجودات ترسناک یکی از المان‌های مهمی باشد که روی کنسول پلی استیشن 2 عنوان RE4 را به یاد داشتیم و این مورد دوباره با Village تکرار شد.

این در حالی است که پس از گذشت مدتی از عرضه بازی در سال گذشته و به اتمام رساندن آن، شاهد صحنه بعد از تیتراژی بودیم که داستان را با پایانی باز رها می‌کرد. در واقع این جمع‌بندی به این منظور بود که سازندگان بعدها یک بسته الحاقی برای بازی Resident Evil Village عرضه کنند و ظاهرا حال این مورد تایید شده است.

تریلر بسته الحاقی بازی Resident Evil Village

چنان که در این تریلر دیده می‌شود، ظاهرا رز پس از اتفاقات بخش داستانی عنوان Village حال خود به دنبال حقایقی است که مدت‌ها از او پنهان مانده بودند. با این حال جالب است بدانید که این تنها موردی نیست که با این DLC به آخرین نسخه از سری Resident Evil اضافه می‌شود؛ بلکه سازندگان قصد دارند تا Village را هم شبیه به RE 2 Remake و RE 3 کنند!

در واقع کنار اینکه رز ماموریت‌های داستانی تازه‌ای را دریافت کرد، شاهد این رونمایی بودیم که ظاهرا پس از نصب بسته الحاقی، افراد قادر خواهند بود تا کنترل شخصیت‌های مختلف مانند کریس ردفیلد (Chris Redfield)، هایزنبرگ (Heisenberg) و حتی بانو دیمیترسکو (Lady Dimitrescu) را به دست بگیرند و در روستای تسخیر شده بچرخند! همچنین علاوه بر این مورد، ظاهرا یک حالت جالب نیز به بازی اضافه می‌شود که باعث می‌شود تا شما بتوانید در حالت سوم شخص بازی کنید! این مورد کمی نسبت به چیزی که انتظارش را داشتیم عجیب است، اما همین تغییرات باعث می‌شوند تا بازیکن یکبار دیگر به سمت Village بازگردد و اینبار آن را در حالت سوم شخص تمام کند.

به علاوه، طرفداران قدیمی سری رزیدنت اویل پس از انتشار عنوان Resident Evil 7 دیگر مثل قبل از این بازی استقبال نکردند؛ چراکه این عنوان که دنباله مستقیم آن به حالت اول شخص تغییر پیدا کرده بودند و تا پیش از آن همیشه عادت داشتیم تا بازی را به صورت سوم شخص دنبال کنیم. شاید به همین دلیل سازندگان تصمیم گرفته‌اند تا با این بسته الحاقی، عنوان محبوب Village را با گیم پلی محبوب طرفداران قدیمی عرضه کند!

بسته الحاقی بازی Resident Evil Village در تاریخ ۶ آبان (۲۸ اکتبر) عرضه خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا