1%
  • 0/10

فروش بازی Resident Evil Village به 9.3 میلیون نسخه رسید

کل مجموعه به درخشش مالی ادامه می‌دهند

فروش بازی Resident Evil Village به 9.3 میلیون نسخه رسید ۰ ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
فروش بازی Resident Evil Village

در ادامه اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت کپکام، این شرکت اعلام کرد فروش بازی Resident Evil Village به 9.3 میلیون نسخه رسیده است.

به دنبال انتشار گزارش مالی مربوط به سه‌ماهه انتهایی سال 2023 توسط شرکت کپکام، این کمپانی مشهور ژاپنی آمار دیگری در خصوص عملکرد مالی عناوین خود و به ویژه مجموعه بازی Resident Evil به اشتراک گذاشت که از عملکرد فوق‌العاده آن‌ها خبر می‌دهد.

در همین راستا فروش بازی Resident Evil Village تا تاریخ 31 دسامبر در سرتاسر دنیا به میزان 9.3 میلیون نسخه رسیده است. این در حالی است که آمار ارائه شده قبلی تا تاریخ 30 سپتامبر سال گذشته از فروش 8.7 میلیون نسخه‌ای آن حکایت داشت. بدین ترتیب عنوان مورد بحث توانسته در سه‌ماهه انتهایی سال گذشته یعنی از ماه اکتبر تا دسامبر، میزان 600 هزار نسخه دیگر به فروش برساند.

در ادامه مشخص شد بازی Resident Evil 7 که حدودا کمی بیشتر از 7 سال پیش منتشر شد به عملکرد تجاری مطلوب خود ادامه داده و توانسته رقم فروش خود را به میزان 13 میلیون نسخه در سرتاسر دنیا برساند. رقمی که از افزایش فروش 300 هزار نسخه‌ای آن در سه ماهه انتهایی سال گذشته خبر می‌دهد و آخرین آمار ارائه شده برای این بازی در 30 سپتامبر 2023 از میزان 12.7 میلیون نسخه خبر می‌داد.

پیش از این نیز اعلام شد که فروش بازسازی عناوین Resident Evil 2 به 13.6 میلیون نسخه و Resident Evil 3 به 8.4 میلیون نسخه رسیده است. بازسازی Resident Evil 4 نیز فروش 6.48 میلیون نسخه‌ای را برای خود به ثبت رسانده است.

از سوی دیگر عنوان Monster Hunter World بیشترین میزان فروش با رقم 19.6 میلیون نسخه در میان عناوین شرکت کپکام را داشته و بازی Monster Hunter Rise نیز به میزان 14.2 میلیون نسخه فروخته است. آمار ثبت شده برای بازی Street Fighter 6 نیز از فروش 3 میلیون نسخه‌ای آن حکایت دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments