1%
  • 0/10

فروش 13.6 میلیون نسخه‌ای بازسازی بازی Resident Evil 2

فروش فرنچایز به 154 میلیون نسخه رسید

فروش 13.6 میلیون نسخه‌ای بازسازی بازی Resident Evil 2 ۰ ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازسازی بازی Resident Evil 2

شرکت کپکام خالق فرنچایز Resident Evil با انتشار لیستی از عملکرد عناوین خود، از فروش 13.6 میلیون نسخه‌ای بازسازی بازی Resident Evil 2 خبر داد.

در حالی که بازسازی بازی Resident Evil 4 به فروش قابل توجه 6.48 میلیون نسخه‌ای رسیده است، بازسازی نسخه‌های دوم و سوم این مجموعه نیز به فروش مطلوب خود ادامه می‌دهند. شرکت کپکام با انتشار لیستی تحت عنوان Platinum Titles آمار مربوط به پرفروش‌ترین ساخته‌های خود در چند سال اخیر را به اشتراک گذاشته است. در همین راستا بازسازی بازی Resident Evil 2 فروشی برابر با 13.6 میلیون نسخه داشته است. این در حالی است که آمار منتشر شده در پاییز سال گذشته بیان می‌داشت عنوان مورد بحث 13.3 میلیون نسخه در سرتاسر جهان به فروش رسانده بود.

در ادامه مشخص شد بازسازی بازی Resident Evil 3 به میزان 8.4 میلیون نسخه فروخته  در حالی که آخرین آمار منتشر شده برای این بازی از فروش 8.04 میلیون نسخه‌ای آن حکایت داشت. بدین ترتیب مجموعه بازی Resident Evil از زمان انتشار اولین نسخه خود تاکنون مجموعا 154 میلیون نسخه، فروش داشته است که آخرین آمار آن برابر 150 میلیون نسخه بود. در نتیجه عناوین مربوط به این فرنچایز محبوب در سه ماهه انتهایی سال 2023 بیش از 4 میلیون نسخه فروش داشته‌اند.

شرکت کپکام به تازگی باندل کامل بازسازی نسخه چهارم این مجموعه را تحت عنوان Resident Evil 4 Gold Edition منتشر کرده است و غیر از آن درباره آینده این سری به صورت رسمی اظهارنظر نکرده است. با این حال گزارشات و حرف و حدیث‌های مختلف حاکی از آن هستند که 5 نسخه از این مجموعه از جمله Resident Evil 9 در تیم‌های مختلف این کمپانی در حال ساخت هستند. به تازگی نیز خبرهایی مبنی بر اینکه چند نسخه جدید از این مجموعه مجوز ساخت دریافت کرده‌اند به انتشار رسیده بود. انتظار می‌رود در سال جاری باید انتظار معرفی نسخه نهم و شاید یک عنوان بازسازی از این مجموعه را داشته باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments